Cuma mesajları 2020 YENİ (WhatssApp durum) resimli Cuma mesajları

Cuma mesajları WhatssApp durum, Facebook ve Instagram durum paylaşımları yapacaklar tarafından her hafta olduğu gibi bu hafta da merakla araştırılıyor. En çok merak edilip arananlar arasında ise 2020 yeni resimli kısa Cuma mesajları geliyor. Sizler için haberimizde derlediğimiz dua ve Cuma gününüze özgü mesajların yer aldığı resimleri indirip resimlerin altındaki mesajları kopyalayabilirsiniz. İşte, 2020 yeni resimli Cuma mesajları...Cuma mesajları yeni hafta da bir önceki haftalarda olduğu gibi en çok merak edilenler listesinin ilk sırlarında bulunuyor. Günün ilk saatleriyle birlikte sevdiklerini tebrik etmek günlerini kutlayıp hayır dua ve temennilerini iletmek isteyenler Cuma mesajları 2020 yeni resimli paylaşımlarının yer aldığı derlemeleri inceliyor. WhatssApp durumu Cuma mesajı, Facebook ve Instagram durumu için arayış yapanların doğru adresi ise bu hafta da CNN TÜRK oldu. İşte, 2020 yeni resimli kısa Cuma mesajları...

İmkanların bittiği yerde iman vardır, derdin ne kadar büyük olursa olsun” derdinden büyük Allah vardır. Hayırlı Cumalar.

Allah’tan bir dua gibi Peygamber’den bir armağan gibi sevabınız bol olsun! Hayırlı Cumalar…

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Amin. Cumamız Mübarek Olsun.

Ey Rabbim! Gözlerimden sevgiyle bakan ışıkları eksik etme, hayırları görmeyi ve her yaratılanı senden dolayı sevmeyi nasip et! Amin. Hayırlı Cumalar.

Ey İman edenler! Rüku edin, secde edin, Rabbinize ibadet edin, hayır işleyin ki kurtuluşa eresiniz. (Hac, 77) Cuma gününüz bin mübarek olsun. Dua beklerim, Selamlar.

Nice adamlar vardır ki, ne bir ticaret nede bir alış-veriş Allah’ı anmaktan (O’na ibadet etmekten ve emirlerine bağlamaktan), namazı gereği üzere kılmaktan ve zekat vermekten kendilerini alıkoymaz. (Nur, 37) Cuma Gününüz Bin Mübarek Olsun! Selam ve Dua İle…

Rabbim! Zindan bana, bunların beni çağırdıklarından daha sevimlidir. (Yusuf Suresi) Hayırlı Cumalar! Selam ve Dua ile…

Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS