Cuma mesajları: Kısa ve uzun resimli 2019 Cuma mesajları cnnturk.com’da…

Cuma mesajları, her hafta olduğu gibi bu hafta da sevdiklerinin Cuma gününü tebrik etmek isteyenler tarafından internette en çok araştırılanlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Aramaların başını ise resimli uzun ve kısa Cuma mesajları yer yer alıyor. Ayet, Hadis-i Şerif ve özlü sözlerden oluşan Cuma mesajlarını sizler için haberimizde derledik. WhatsApp, Instagram, Facebook gibi sosyal medya araçları üzerinden tebrik mesajı yayınlamak isteyenler rahatlıkla haberimizdeki resimleri indirebilirler. İşte, resimli 2019 Cuma mesajları…Cuma mesajı indirmek ve sosyal medyadan (Facebook, Instagram, WhatsApp) paylaşım yaparak sevdiklerini tebrik etmek isteyenler 17 Mayıs kısa Cuma mesajlarını araştırıyor. Bu güne uygun Ayet ve Hadisleri içeren özlü sözlerle okuyanları duygusal bir atmosfere sevk eden Cuma mesajlarını siler için haberimizde derledik. İşte, resimli 2019 kısa Cuma mesajları….
İsyanınız nefsinize, İtaatiniz Rabbinize olsun. Rabbim bizi nefsine isyan eden ve Rabbine itaat eden kullarından eylesin inşallah. Hayırlı Cumalar, Allah’ın Selamı ve Rahmeti üzerinize olsun.
Allahım, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Cumamız mübarek olsun, amin!
Allah (c.c.) bizleri sabaha ulaştırdığı gibi akşama, akşama ulaştırdığı gibi sabaha ulaştırsın. Hayırlı ve bereketli Cumalar dilerim.
Allah'ım, 'kin, kibir ve kim ne der' hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel cuma gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Amin. Hayırlı Cumalar.
Ey İman edenler! Rüku edin, secde edin, Rabbinize ibadet edin, hayır işleyin ki kurtuluşa eresiniz. (Hac, 77) Cuma gününüz bin mübarek olsun. Dua beklerim, Selamlar.
Nice adamlar vardır ki, ne bir ticaret nede bir alış-veriş Allah’ı anmaktan (O’na ibadet etmekten ve emirlerine bağlamaktan), namazı gereği üzere kılmaktan ve zekat vermekten kendilerini alıkoymaz. (Nur, 37) Cuma Gününüz Bin Mübarek Olsun! Selam ve Dua İle…
Kalbimiz iman ile gönlümüz İslam ile dilimiz Kur’an ile kulağımız ezan ile gözümüz nur ile dolsun… Evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Hayırlı Cumalar…
Ey Rabbim! Gözlerimden sevgiyle bakan ışıkları eksik etme, hayırları görmeyi ve her yaratılanı senden dolayı sevmeyi nasip et! Amin. Hayırlı Cumalar.
Cuma gününüzü tebrik eder, İslam alemine ve tüm insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini Yüce Mevladan niyaz ederiz. Selam ve Dua ile Hayırlı Cumalar.
Rabbim! Zindan bana, bunların beni çağırdıklarından daha sevimlidir. (Yusuf Suresi) Hayırlı Cumalar! Selam ve Dua ile…
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS