Cuma mesajı yazılı ve resimli... En güzel cuma mesajları sözleri, kısa ve yazılı mesajlar

Cuma mesajı yazılı ve resimli... En güzel cuma mesajları sözleri, kısa ve yazılı mesajlar

Cuma mesajı 2020 yılında da resimli, kısa, yazılı ve sözlü seçeneklerle farklı platformlar üzerinden paylaşılmaya devam ediyor. İslam aleminin Cuma gününü tebrik etmek isteyen kişiler en güzel cuma mesajları paylaşımı yaparak tebriklerini gerçekleştiriyor. İşte herkesin paylaşabileceği cuma mesajları sözleri 2020 yeni ve resimli mesajlar…

Cuma mesajları 14 Ağustos 2020 Cuma günü de birçok kişi tarafından farklı platformlar paylaşılıyor. Yakınlarının ve İslam aleminin cumasını tebrik etmek isteyenler anlamlı mesajlarla paylaşımlarını gerçekleştiriyor. İşte herkesin farklı platformlar üzerinden paylaşabilecekleri “hayırlı cumalar” mesajı örnekleri…

CUMA MESAJLARI RESİMLİ YENİ 2020

İslam alemine "hayırlı cumalar" diler tüm Müslümanların cuma günün hayırlara vesile olmasını dilerim. Cumanız mübarek olsun.

Allah’ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar…

Bize bir kubbe altında yeniden buluşmayı nasip eden yaradana minnettle. Hayırlı cumalar...

Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.

“Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam.”

RESİMLİ CUMA MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

EN GÜZEL CUMA MESAJLARI SÖZLERİ

Dua damlaları gönlünüze dolsun, dualarınız kabul cumanız hayır olsun. Selam ve dua ile...

Tüm İslam aleminin cumasını tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim.

Allah’ım musibetin yaşandığı bu günlerde tüm insanlara şifa ve sabır ihsan eyle. Bizleri yeniden Cuma saflarında bir araya getirmeyi nasip eyle. Tüm İslam alemine hayırlı cumalar.

Zor günler geçirdiğimiz şu dönemde mübarek Cuma gününün hürmetine bizlere dayanma gücü ver Ya Rab. Cümlemize hayırlı cumalar olsun.

CUMA SAATLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Mübarek Cuma günü yeniden camilerde bir arada saf tutabilmek dileğiyle. Tüm İslam aleminin Cuma günü hayırlara vesile olsun.

Allah'ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm Müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim."

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS