Cuma mesajları resimli, yeni: 2020 Ramazan ayı cuma mesajı ve sözleri

Cuma mesajları resimli, yeni: 2020 Ramazan ayı cuma mesajı ve sözleri

Ramazan ayı cuma mesajları 2020 yılında Ramazan ayının ilk cuma gününde binlerce kişi tarafından paylaşılmaya devam ediyor. Yeni, resimli ve resimsiz “hayırlı cumalar” mesajları ile İslam aleminin Cuma günün tebrik etmek isteyen kişiler dijital platformlarda mesajlarını yayınlıyor. İşte herkesi paylaşabileceği bazı Cuma mesajı örnekleri…

Cuma mesajları Ramazan ayının başlamasıyla birlikte farklı platformlarda yerini almaya başladı. 24 Nisan 2020 Cuma günü Ramazan’ın ilk günü olması nedeniyle paylaşılan mesajlar da bu güne özel oldu.

Ülke genelinde hangi ilde orucun saat kaçta başlayıp, saat kaçta sona ereceği de yine her yıl olduğu gibi bu yıl da cnnturk.com Ramazan sayfası üzerinden öğrenilebilecek.

2020 RAMAZAN İMSAKİYELERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

CUMA MESAJLARI 2020 YENİ

Ramazan ayının ilk cumasında Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul eylesin, hayırlı cumalar…

Allah’ın izni ile bir Ramazan ayını daha gördük. Ne mübarek aydır ki ilk günü de Cuma gününe denk geldi. İki sevinci bir arada yaşadığımız bu gün yüce Rabbim oruçlarımızı kabul etsin inşallah. Hayırlı cumalar…

Cuma gününün huzuru, Ramazan ayının bereketi üzerine olsun. Hayırlı cumalar…

Bugün Ramazan ayının ilk günü aynı zamanda ilk cuması, tüm İslam aleminin cumasını tebrik eder hayırlı cumalar dilerim.

Allah’ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar…

Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.

“Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam.”

RESİMLİ CUMA MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Dua damlaları gönlünüze dolsun, dualarınız kabul cumanız hayır olsun. Selam ve dua ile...

Allah’ım musibetin yaşandığı bu günlerde tüm insanlara şifa ve sabır ihsan eyle. Bizleri yeniden Cuma saflarında bir araya getirmeyi nasip eyle. Tüm İslam alemine hayırlı cumalar.

Zor günler geçirdiğimiz şu dönemde mübarek Cuma gününün hürmetine bizlere dayanma gücü ver Ya Rab. Cümlemize hayırlı cumalar olsun.

Mübarek Cuma günü yeniden camilerde bir arada saf tutabilmek dileğiyle. Tüm İslam aleminin Cuma günü hayırlara vesile olsun.

ÖĞLE NAMAZI KILINIŞI İÇİN TIKLAYINIZ…

Allah'ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm Müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim."

 

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS