hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Cumhur İttifakı'nın Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı açıklandı

  Cumhur İttifakının Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı açıklandı
  expand
  KAYNAK DHA

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir'i telefonla arayarak, Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Cumhur İttifakı'nın Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı belli oldu. Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir'in Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak seçildiği duyuruldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan adaylığını öğrenen Kocaispir'in resmi adaylığı, yarın Ankara'da ilan edilecek.

  "1 NİSAN SABAHI ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN ANAHTARINI CUMHURBAŞKANIMIZA TAKDİM EDECEĞİZ"

  AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı, Fatih Mehmet Kocaispir oldu. Yüreğir İlçe Belediye Başkanı Kocaispir, Cumhur İttifakı'nın Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olarak seçimlere girecek. Kararı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telefonuyla haber alan Kocaispir, "Bize layık görülen bu görevi de başarıyla yerine getirmek için, ekibimizle, halkımızla birlikte gece gündüz çalışarak, layıkıyla yerine getireceğiz. 1 Nisan sabahı Adana Büyükşehir Belediyesi'nin anahtarını Sayın Cumhurbaşkanımıza takdim edeceğiz" dedi.

  "BAŞARILARINI ADANA İÇİN DE BEKLİYORUZ"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ise Kocaispir'e, "Yüreğir'deki başarılarını Adana için de bekliyoruz. Adana Büyükşehir Belediyesi'ni istiyoruz" dediği öğrenildi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Erdoğan'dan adaylığını öğrenen Kocaispir'in resmi adaylığı, yarın Ankara'da ilan edilecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow