Cumhurbaşkanı Erdoğan Tarabya'da vatandaşlarla sohbet etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan Tarabya'da vatandaşlarla sohbet etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan Mabeyn Köşkü'ndeki görüşmelerinin ardından Tarabya Köşkü'ne gitme üzere buradan ayrıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mabeyn Köşkü'ndeki görüşmelerinin ardından Huber Köşkü'ne geçti. Erdoğan Tarabya'da yolda giderken 3 defa aracından inerek vatandaşlarla sohbet etti, onlarla fotoğraf çektirdi. Erdoğan davet edilmesi üzerine Tarabya Sahili'nde bulunan bir mekana girerek vatandaşlarla 20 dakika sohbet etti.

Mabeyn Köşkü'ndeki görüşmelerinin ardından saat 21.00'da Huber Köşkü'ne gitmek üzere buradan ayrılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tarabya Yokuşu Bayırı'nda aracından inerek yol üzerindeki vatandaşlarla konuşup; fotoğraf çektirdi.

Daha sonra makam aracına binen Erdoğan bir süre sonra Tarabya Meydanı'nda da durdu. Vatandaşlarla sohbet eden Erdoğan güzergahı üzerindeki Tarabya Sahil'de BİGChefs adlı mekanın çalışanlarının daveti üzerine 3. kez aracından indi. 

BİGChefs adlı mekana geçen Erdoğan, burada vatandaşlar ve çalışanlarla 20 dakika sohbet etti. İş yeri sahibinin ayyıldızlı bir buket çiçek sunduğu Erdoğan, kahve içip mekandan ayrıldı. Çıkışta vatandaşlarla selfie çektiren Erdoğan, Huber Köşkü'ne geçti.

"BİZİM MEŞHUR KAHVELERİMİZDEN İÇTİ"

BİGChefs adlı mekanın İşletme Müdürü Semih Dizdar, "Her zaman buradan geçiyor zaten. Köşkü de az ileride. Biz de fırsat buldukça dışarı çıkıp karşılamaya çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımızı BİGChefs'e nasıl sokarız diye plan yaptık. Aslında biz beklemiyorduk. Korumalarıyla birlikte bir anda durdu. Mekana davet ettik. O da kabul etti ve içeri geldi. Bizim meşhur kahvelerimizden içti. Bizimle sohbet etti. Mekan ile ilgili sorular sordu. Çok memnun kaldı. Çok güzel bir şekilde ayrıldı" dedi. 

"CUMHURBAŞKANI'NA İLK DEFA SERVİS YAPIYORUM"

Erdoğan'a kahve servisi yapan Sercan Akdeniz ise, "Sade Türk kahvesi içti Cumhurbaşkanımız. Ben getirdim, heyecanlandım. Cumhurbaşkanı'na ilk defa servis yapıyorum. 40 yıl hatırı olsun diye acı bir kahve içti Cumhurbaşkanımız" şeklinde konuştu.

"ATLADIK DAVET ETTİK"

Erdoğan'ı durdurarak davet eden valeler de, "Durdurmayı planladık, atladık davet ettik. Sağ olsun geldi bir kahvemizi içti. İçeride beraber oturduk. Seçim ile ilgili bazı şeyleri konuştuk kendisiyle" ifadelerini kullandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS