Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan '#BarışİçinPaylaş' mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan '#BarışİçinPaylaş' mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi Twitter hesabından 23. Dünya Enerji Kongresi kapsamında #BarışİçinPaylaş hashtag'iyle paylaşımlarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Birleşmiş Milletler'e seslendi


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan resmi Twitter hesabından İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen 23. Dünya Enerji Kongresi kapsamında #BarışİçinPaylaş hashtag'iyle paylaşımlarda bulundu. 23. Dünya Enerji Kongresi 'Barış İçin Enerji' mottosuyla dün başladı. Kongre, 13 Ekim tarihine kadar sürecek.


Cumhurbaşkanı Erdoğan Twitter paylaşımlarında şu ifadelere yer verdi;


'Enerji, kalkınmadan yatırımlara, büyümeden sağlığa kadar bir çok konuda ilerleme kaydedilmesi için olmazsa olmaz bir gereksinimdir. Her şeyden öte enerji, tüm insanlık için barış ve adaleti sağlama noktasında önemli bir araç olma potansiyeline sahiptir. Herkesin adil bir şekilde enerjiye erişebilmesi, inanıyorum ki insanlığı barış ve huzura daha da yaklaştıracaktır. Enerjinin adil bir paylaşım ile dünya barışına katkıda bulunması için #BarışİçinPaylaş mesajını tüm insanlığa ulaştırmalıyız. 23’üncü Dünya Enerji Kongresi’nin ülkelerimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum. #BarışİçinPaylaş'

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS