Son Dakika

Erzincan'da deprem mi oldu? Kandilli ve AFAD son depremler listesi… Peş peşe depremler!

A A

20.04.2021 - 12:08 Son Güncelleme:

Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesi 20 Nisan 2021 Salı günü Ege Denizi ve Akdeniz’de peş peşe depremlerin gerçekleştiğini gösterdi. Sabah saatlerinde yaşanan depremin şiddeti 4’ü aştı. Öğlen saatlerinde ise bu kez Erzincan'da deprem yaşandı. İşte “deprem mi oldu?” sorusunun yanıtı ve iki kurumun paylaştığı son dakika deprem haberleri…

Erzincan'da deprem mi oldu? Kandilli ve AFAD son depremler listesi… Peş peşe depremler!

AFAD verilerine göre bugün saat 08:09’da Ege Denizi’nde Datça açıklarında 4.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Yerin 7,17 kilometre derinliğinde gerçekleşen deprem Muğla’dan da hissedildi.

Kandilli Rasathanesi verilerine göreyse gece 01:17’de Ege Denizi’nde merkez üssü Sakız Adası olan 3.5 büyüklüğünde bir deprem yaşandı. Ardından saat 03:24’te bu kez Akdeniz’de Oniki Adalar bölgesinde 3.4 büyüklüğünde bir sarsıntı gerçekleşti.  Saat 08:09’da ise büyüklüğü 4.5 olan bir deprem yine Akdeniz Oniki Adalar’da meydana geldi.

ERZİNCAN'DA DEPREM

Kandilli verilerine göre merkez üssü Erzincan Tercan olan 3.3 büyüklüğünde bir deprem yaşandı ve sarsıntı saat 11:53'te gerçekleşti.

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ

20 Nisan 2021 Salı günü Kandilli Rasathanesi’nin paylaştığı son dakika depremler listesinde yer alan sarsıntılar ve sarsıntıların meydana geldiği merkez üsleri şu şekilde…

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın bugün yaşanan sarsıntıları paylaştığı 20 Nisan 2021 Salı tarihli son depremler sayfası ise şöyle..