Son Dakika

Dizüstü Bilgisayar Desteği başvuru nasıl yapılır? Acun Ilıcalı bilgisayar kampanyası! TV8 canlı izle!

Dizüstü Bilgisayar Desteği başvuru nasıl yapılır? Acun Ilıcalı bilgisayar kampanyası! TV8 canlı izle!

Dizüstü Bilgisayar Desteği başvuru nasıl yapılır? Acun Ilıcalı bilgisayar kampanyası! TV8 canlı izle!

Acun Ilıcalı ücretsiz dizüstü bilgisayar kampanyası düzenliyor. Peki Acun Ilıcalı Laptop başvuruları nereden yapılacak? Dizüstü Bilgisayar desteği nereden alınır? soruları araştırılıyor. Acun Ilıcalı laptop desteği programı yardımları TV8 ekranlarında destek toplandı. Birçok insan ne kadar bağış toplandığını merak ediyor. İşte Eğitime Destek Kampanyası hakkında detaylar!

Acun Ilıcalı eğitime destek kampanyası düzenledi. Acun Ilıcalı uzaktan eğitim döneminde bilgisayarı olmayan birçok öğrenciyi bilgisayar sahibi yapmak için kolları sıvadı. Peki Acun Ilıcalı Laptop başvuruları nereden yapılacak? Dizüstü Bilgisayar desteği nereden alınır?

Acun Ilıcalı'nın kampanyasında ne kadar bağış toplandı?

Acun Ilıcalı'nın 'Haydi Şimdi' sloganı ile düzenlediği bağış gecesinde 100 bin lira üzerinde bağış yapanlar canlı yayına alındı. SMS ile bağış yapmak isteyenler ise EĞİTİM yazıp 2686'e mesaj atarak 10 TL bağışta bulundu. Gecenin sonunda Acun Ilıcalı, 7.5 milyon lira bağış toplandığını açıkladı. Bu rakama SMS'ler dahil değildi.

Dizüstü Bilgisayar Desteği başvurusu yap!

Merakla beklenen Acun Ilıcalı laptop desteği programı yardımları TV8 ekranlarında destek toplanacak. Acun Ilıcalı bedava dizüstü laptop nasıl alınır? sorusu en çok araştırılan konu. MasterChef programıyla TV8 ekranlarında bambaşka bir kampanya başlatan Acun Ilıcalı, Pandemi döneminde uzaktan eğitim için laptop aygıtı olmayanlara, bilgisayara ihtiyacı olanlara hediye dizüstü bilgisayar verecek. Peki Haydi Şimdi kampanyası başvuruları nereden yapılacak? Toplanan paralarla laptop kime nasıl verilecek sizler için araştırdık. TV8 ekranlarında 20 Eylül Pazar akşamı 23:15'de başlayacak Haydi Şimdi Bilgisayar kampanyası heyacanla bekleniyor. Haydi Şimdi Bilgisayar kampanyası laptop verecek olan Acun Ilıcalı, bedava dizüstü bilgisayar başvuruları nereden ve nasıl yapılacağı merakla bekleniyor.

 

Uzaktan eğitime destek olmak için Kızılay aracılığıyla da yardım yapabilirsiniz. 


Destek için tıklayınız.