Dolar kuru bugün ne kadar? (Hafta sonu güncel döviz kurları)

Dolar kuru bugün ne kadar? (Hafta sonu güncel döviz kurları)

Güncel döviz kurları hafta sonunun ilk gününde işlem yapmak isteyen kişiler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Hafta içerisinde yukarı yönlü hareketliliğin yaşandığı döviz kurları hafta kapanışına doğru dengelenme sürecine girdi. Peki, bugün dolar, euro ve sterlin ne kadar?

Dolar kuru, altın fiyatları ve diğer kurları da etkilemesi nedeniyle en fazla merak konusu olan döviz kuru içerisinde yer almayı sürdürüyor. 19 Ocak 2019 Cumartesi günü dolar kuru bir önceki güne oranla düşüş yaşarken 5,31 seviyelerinde dengelendi. İşte bugünün güncel döviz kurları ve yabancı para birimlerinin TL bazındaki karşılığı…

EURO NE KADAR?

Doların ardından en fazla merak edilen para birimi olan euro geçtiğimiz haftalarda uzun zaman sonra 6 TL’nin gerilerine düşmüştü. Yeni haftanın son günlerinde ise euro 6,04 TL seviyelerinde bulunuyor.

STERLİN KAÇ TL?

Brexit süreci sonrasında önemli bir kayıp yaşayan sterlin hafta sonuna doğru TL karşısında 1,39’luk bir değişim yaşamıştı. Sterlinin 19 Ocak’ta TL karşısındaki değeri ise 6,84 TL.

DOLAR NE KADAR?

TL’nin bir önceki güne oranla döviz kurlarında değer kazanmasıyla güncel Dolar kuru 19 Ocak 2019 Cumartesi günü 5,31 seviyelerine ulaştı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS