Son Dakika

EBA TV canlı izle… İlkokul, ortaokul ve lise TRT EBA TV ders programı

A A

27.03.2020 - 09:15 Son Güncelleme:

EBA TV canlı yayın adresi üzerinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri uzaktan eğitim almaya devam ediyor. EBA TV yayın akışı bilgileri ilkokul, ortaokul ve lise kanalları ders programları ile ilgili detayları öğrencilerin bilgisine sunuyor. İşte “EBA TV canlı izle” seçenekleri ve yayınların adresleri…

EBA TV canlı izle… İlkokul, ortaokul ve lise TRT EBA TV ders programı

EBA TV ilkokul ortaokul ve lise kanalları ile uzaktan eğitim sürüyor. Milyonlarca öğrenci uzaktan eğitim ile öğrenimini almaya devam ediyor. Okullardaki aranın 30 Nisan’a kadar uzatılacağının açıklanmasıyla birlikte uzaktan eğitimin bir süre daha devam edeceği ortaya çıkmış oldu. Peki, TRT EBA TV nasıl izlenir ve kanalların frekans bilgileri neler?

EBA TV İLKOKUL CANLI İZLE

İlkokul öğrencilerinin eğitimlerini gördükleri kanal olan EBA TV İlkokul 1, 2, 3, 4 ve 5. sınıfların derslerini içeriyor.

İLKOKUL EBA TV İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

EBA TV ORTAOKUL CANLI İZLE

Ortaokul kanalı üzerinden de yine 6, 7, ve 8. sınıflar uzaktan eğitim almaya devam ediyor.

ORTAOKUL EBA TV İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

EBA TV LİSE CANLI İZLE

9, 10, 11, ve 12. sınıfların eğitimlerini sürdürdükleri EBA TV Lise kanalı ise yine hem internetten hem de TV ekranlarından takip edilebiliyor. TV’den takip etmek isteyenler TRT EBA TV Lise kanalını izleyebilir ya da internet üzerinden ilgili linke ulaşarak yayınları takip edebilirler.

LİSE EBA TV İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

TRT EBA TV FREKANS BİLGİLERİ

Yayınları TV üzerinden takip etmek isteyen kişiler için frekans bilgileri ise şöyle; HD Alış bilgileri: Alış frekansı:12.084 MHz, Polarizasyon : Yatay (H), Sembol oranı : 13.750, FEC : 2/3

SD Alış bilgileri: Alış frekansı:11.916 MHz, Polarizasyon : Dikey (V), Sembol oranı : 30.000, FEC : 3/4

UZAKTAN EĞİTİM DERS PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ...