hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  EKPSS sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM 2020 sınav takvimi ve EKPSS sonuç tarihi

  EKPSS sonuçları ne zaman açıklanacak ÖSYM 2020 sınav takvimi ve EKPSS sonuç tarihi
  expand

  EKPSS sonuçları ile ilgili detaylar 2020 ÖSYM sınav takvimi içerisinde paylaşılmıştı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen sınav sonrası adaylar sonuçlar için geri sayıma başladı. Peki, EKPSS sonuçları ne zaman açıklanacak ve sonuçlar nereden öğrenilebilecek?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  EKPSS sonuç tarihi Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı’na katılan adaylar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi sınav takvimi içerisinde sınavların yapılacağı tarihleri ve sonuçların açıklanacağı tarihleri paylaşmıştı. İşte EKPSS’nin açıklanacağı tarih ve 2020 sınav takvimi…

  EKPSS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  ÖSYM sınav takvimi içerisinde yer alan bilgilere göre 15 Kasım’da yapılan EKPSS sınavının sonuçları 17 Aralık 2020 tarihinde erişime açılacak. Adaylar sonuçları “sonuc.osym.” adresinden TC kimlik numaraları ve şifreleri ile sisteme giriş yaparak öğrenebilecekler.

  ÖSYM 2020 SINAV TAKVİMİ

  Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nin 2020 sınav takvimi içerisinde yer alan sınavlar ve bu sınavların sonuçlarının açıklanacağı tarihler şöyle…

  SINAV TAKVİMİ İÇİN TIKLAYINIZ…

  Normal şartlarda sınav takvimi içerisinde yer alan ALES, YÖKDİL, DUS-STS Diş Hekimliği, E-YDS 13, DİB-MBSTS, YDUS ve DHBT sınavları ise koronavirüs tedbirleri kapsamında ertelenmişti, bu sınavların ne zaman yapılacağı ise henüz açıklanmadı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow