hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Erdoğan - Bahçeli görüşmesi ne zaman, saat kaçta? İkinci kez bir araya gelecekler

  Erdoğan - Bahçeli görüşmesi ne zaman, saat kaçta İkinci kez bir araya gelecekler
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Devlet Bahçeli bir araya gelmiş ardından Özgür Özel-Erdoğan ve Özgür Özel-Bahçeli görüşmeleri peş peşe gerçekleşmişti. 3 liderin yakın aralıklarla bir araya gelmesinin ardından bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Bahçeli ile bir kez daha görüşme gerçekleştireceği açıklandı. Peki, Erdoğan – Bahçeli görüşmesi ne zaman, saat kaçta?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Devlet Bahçeli arasında gerçekleşecek görüşmeye ilişkin detaylar CNN TÜRK Muhabiri Arda Erdoğan aktardı.  

  ERDOĞAN BAHÇELİ GÖRÜŞMESİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bir araya gelecek. Saat 14.30'da başlayacak görüşme Beştepe'de gerçekleştirilecek.

  İKİ LİDER İLK GÖRÜŞMEYİ GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE YAPMIŞTI

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli 31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimler sonrasında ilk kez bir araya geldi. Bahçeli’nin konutunda gerçekleşen görüşmede, önemli konular ele alındı. Erdoğan, Bahçeli'nin konutundan ayrıldıktan sonra MHP lideri gazetecilerin yanına geldi ve gazetecilerle fotoğraf çektirdi. Devlet Bahçeli gazetecilerin ziyaretle ilgili ısrarlı sorularına ise yanıt vermedi. Ardından da konutundan ayrılarak MHP Genel Merkezi'ne hareket etti.

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow