Erdoğan'dan "Merkez Türkiye" eleştirisi

Erdoğan'dan "Merkez Türkiye" eleştirisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu Giresun Havalimanı açılış töreninde yaptığı konuşmada, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun dün açıkladığı "yüzyılın projesi" diye nitelediği Merkez Türkiye Projesi'ni eleştirerek, "Kılıçdaroğlu çıkmış 30 yıl sonrasına yönelik projeler açıklıyor. Kim öle kim kala. Sırtında küfede yok. Çok rahat atıyor tutuyor" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kılıçdaroğlu çıkmış 30 yıl sonrasına yönelik projeler açıklıyor. Kim öle kim kala. Sırtında küfede yok. Çok rahat atıyor tutuyor. Sayın Kılıçdaroğlu, senin bu söylediklerinin başbakanlığım döneminde ilan ettiğim için tekrar söylemek durumundayım. Cumhuriyetin 100. Yıl dönümü ile ilgili olarak biz hedef koyduk. 2023. Çalışmaları devam ediyor" diye konuştu.


İşte CHP'nin yeni projesi: Merkez Türkiye!

"Sayın Bahçeli ben sana hakaret etmeyeceğim muhatabım da değilsin"

Erdoğan, "Sayın Bahçeli zaman zaman bize ileri geri hakaretler ediyor. Sayın Bahçeli ben sana hakaret etmeyeceğim. Muhatabım da değilsin zaten. Çünkü Çankaya'ya çıkamayacağımı yarı yolda kalacağımı söylemişti. Biz öyle çıktık ki bunlar geriden biliyorsunuz nal topluyorlar" dedi.   


CHP'nin 'Mega Projesi'ne değerlendirmeler

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS