hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Erzurum İspir Seçim Sonuçları 2024 - Erzurum İspir Kim Kazandı?

  Erzurum İspir Seçim Sonuçları 2024 - Erzurum İspir Kim Kazandı
  expand
  KAYNAKCNN TÜRK

  Erzurum İspir Seçim Sonuçları CNN TÜRK'te! Seçim yasaklarının sona ermesinin ardından il il, ilçe ilçe oy oranları ve 31 Mart 2024 yerel seçim sonuçları canlı olarak CNN TÜRK seçim 2024 sayfası üzerinden takip edilebilecek. Aynı zamanda illerin ve ilçelerin geçmişe ait seçim sonuçları da yine Seçim 2024 sayfasında olacak. Erzurum İspir seçim sonucu anlık olarak cnnturk.com’da olacak. Erzurum İspir 2024 seçim sonuçları canlı takip linki ve anlık sonuçlar ile ilgili detayla

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yerel seçimler kapsamında, Erzurum İspir ilçesine ait 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşen seçim sonuçlarına ilişkin anlık veriler CNN TÜRK’te yerini alacak. Seçim sonuçları içerisinde adayların ve partilerin aldıkları oy oranları, açılan sandık yüzdeleri, geçerli ve geçersiz oy sayıları yine aynı sayfada olacak.

  Erzurum İspir seçim sonuçları 2024

  Tüm şehirlerde ve ilçelerde yerel seçim sonuçlarını incelemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz:

  Erzurum İspir Isparta Gelendost seçim sonuçları için tıklayınız…

  Erzurum İspir ilçesi dahil olmak üzere, 31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerin sonuçları hakkında daha fazla bilgi ve detay için CNN TÜRK seçim 2024 sayfasını takip edebilirsiniz. Seçim yasakları saat 21.00 itibariyle sona erecek ve tüm bilgiler anlık olarak paylaşılacak. Öte yandan 31 Mart’ta gün boyu CNN TÜRK ekranlarında seçimlere ilişkin canlı yayınlar gerçekleştirilecek.

  İL İL SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

  Erzurum İspir Seçim Sonuçları 2024 - Erzurum İspir Kim Kazandı

   

   
  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow