FSM Köprüsü’nde çalışmalar ne zaman bitecek?

FSM Köprüsü’nde çalışmalar ne zaman bitecek?

FSM’de bir süredir devam eden bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yolun bir bölümü trafiğe kapatılmıştı. Köprüdeki çalışmaların ne zaman sona ereceği ile ilgili Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan’dan müjdeli haber geldi. Peki, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde çalışmalar ne zaman bitecek?

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ndeki çalışmaların tamamlanmasına sayılı günler kaldı. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan yaptığı açıklamada programın önünde gittiklerini belirtti. Köprüdeki çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını ifade eden Bakan Turhan kapalı olan bölümün Kurban Bayramı’ndan önce açılmasını hedeflediklerini belirtti.


Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan’ın açıklamaları şöyle; Oradaki çalışmalar planlandığı gibi gidiyor. Programın önünde gidiyoruz. Çok şükür hava şartları çalışmamızı, iş programımızı öngördüğümüz takvimden önce tamamlamak için bize imkan verdi. Geçtiğimiz yıllardan daha kısa sürede inşallah tamamlayacağız. Kurban Bayramı öncesinde Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki bakım, onarım çalışmalarını tamamlayıp tam kapasiteyle İstanbul halkının hizmetine açmayı hedefliyoruz."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS