Habertürk yazarından Zarrab iddiası: Ebru Gündeş'in her şeyden haberi vardı

Habertürk yazarından Zarrab iddiası: Ebru Gündeş'in her şeyden haberi vardı

ABD'de tutuklu bulunan iş adamı Reza Zarrab'la ilgili Habertürk yazarı Sevilay Yılman yeni bir iddia ortaya attı. İddiaya göre, Zarrab'ın eşi Ebru Gündeş'in her şeyden haberi vardı.

19 Mart 2016'da ABD'ye ailesi giden ve ABD'ye gider gitmez tutuklanan Reza Zarrab'ın ABD'ye gitme sürecinin bir plan olduğu ve bu planın da eşi şarkıcı Ebru Gündeş tarafından bilindiği iddia edildi. 


Ebru Gündeş- Reza Zarrab aşkı nasıl başlamıştı?


İddianın sahibi ise Habertürk yazarı Sevilay Yılman. Yılman, söz konusu iddiasının kendisine bir istihbaratçı kaynağı tarafından söylendiğini ifade ettiği yazısında "Onun için en sağlam, en güvenilir şey, ABD’nin gözetiminde olmaktı ve bu nedenle de kendisini ABD’ye teslim etti. CIA’nın organize ettiği bir ekip, Türkiye’ye gelip Zarrab’ı tutuklayacak sürecin nasıl olacağını ve yol haritasını tek tek anlattı kendisine ve çizilen plan çerçevesinde de yola çıkıldı hep beraber! Eşi Ebru Gündeş’in de bu olan bitenlerden haberi vardı ve o yol haritasının dört dörtlük hayata geçmesi için de ailece ABD’ye tatile gidiyormuş süsünü birlikte planlamışlardı” ifadelerine yer verdi. 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS