İSKİ su kesintisi yaşanacak yerleri duyurdu! İstanbul'da su kesintisi

İSKİ su kesintisi yaşanacak yerleri duyurdu! İstanbul'da su kesintisi

İSKİ su kesintisi yaşanacak bölgeleri vatandaşlara duyurdu. İstanbul'da su kesintisi yaşanacak bölgelerdeki vatandaşlar bu bilgilere göre önlemlerini alabilecekler. Bugün İstanbul'da su kesintisi uygulanacak bölgeleri ve kesintilerin ne kadar süreceği bilgisi haberimizde yer almaktadır.

İstanbul'da su kesintisi yaşanacak yerleri İSKİ açıkladı. İnternet üzerinden paylaşılan duyurularda hangi ilçelerin hangi mahallelerinde kesinti uygulanacağı ve ne kadar süreceği bilgisi vatandaşlarla paylaşıldı. İSKİ su kesintisi duyurusuna göre vatandaşların bu saatlerde mağdur olmamaları adına önlemlerini almaları gerekiyor.


İSTANBUL'DA SU KESİNTİLERİ


Kadıköy


Bugün Kadıköy'de 11.55 - 17.00 saatleri arasında su kesintisi yaşanacak. Kesintiden Merdivenköy Mahallesi ve Dumlupınar Mahallesi etkilenecek. 100 mm çaplı şebeke hattı arızası nedeniyle yapılan çalışmalarda kesintinin 5 saat civarında sürmesi bekleniyor.


Zeytinburnu


Zeytinburnu ilçesinin Veliefendi Mahallesi ve Maltepe Mahallesi'nde bugün 100 mm çaplı şebeke hattı arızası nedeniyle su kesintisi yaşanacak. 2 saat 52 dakika sürmesi beklenen kesintiler 11.08'de başlayacak, 14.00'te son bulacak.


Bahçelievler


Bahçelievler Yenibosna'da bu gün 4 saat 44 dakika civarında su kesintisi yaşanacak. 100 mm çaplı şebeke hattı arızasından kaynaklanan çalışma 10.16'da başlarken, 15.00'te sona erecek.


Beykoz


Beykoz'da şebeke hattı vana değişimi çalışması nedeniyle 4 saat civarında su kesintisi yaşanacak. Soğuksu Mahallesi'nin etkileneceği çalışmalar 09.53'te başlayacak ve 14.00'da tamamlanacak.


Kağıthane


Çağlayan Mahallesi'nde 00.12'de başlayan su kesintisi 13.00'e kadar sürecek. 100 mm çaplı şebeke hattı arızası nedeniyle yapılacak çalışmaların 12 saat 48 dakika sürmesi bekleniyor.


Şile


Şile'de dün gece başlayan su kesintisinin bugün 10.00'da sona ermesi bekleniyor. Kesinti Oruçoğlu Mahallesi, Yeşilvadi Mahallesi, Üvezli Mahallesi, Kömürlük Mahallesi, Avcıkoru Mahallesi, Bıçkıdere Mahallesi ve Kervansaray Mahallesi'ni etkileyecek.


Eyüp


Eyüp'te 150 mm çaplı şebeke hattı arızası nedeniyle bazı mahallelerde su kesintisi yaşanacak. 9 Ocak Pazartesi saat 18.36'da başlayan çalışmaların bugün saat 12.00'de bitmesi bekleniyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS