İstanbul Emniyeti il içi atama ve polis tayinler listesi 2021: EGM yer değiştirme listesine nasıl bakılır?

İstanbul Emniyeti il içi atama ve polis tayinler listesi 2021: EGM yer değiştirme listesine nasıl bakılır?

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından merakla beklenen il içi atama ve polis tayinleri listesi açıklandı. Yapılan yer değiştirme atamalarına göre İstanbul'da 13 şube ve ilçe emniyet müdürü, il emniyet müdür yardımcısı olarak görevlendirilirken; 19 şube müdürlüğü ile 18 ilçe emniyet müdürlüğünde ise değişiklik yapıldı. Peki, Yer değiştirme listesine nasıl bakılır? İşte İstanbul Emniyeti il içi atama ve polis tayinler listesi 2021..

Emniyet Genel Müdürlüğü'nce İstanbul Emniyeti il içi atama ve tayinler listesi yayınladı. Yapılan atamalar İstanbul Valiliği tarafından açıklandı. Emniyet Genel Müdürlüğü'nce 2021 yılında İstanbul Emniyeti il içi atama ve tayin sonucu listesi İstanbul Valiliği'nin internet sitesinden görüntülenecek.

İSTANBUL EMNİYETİ İL İÇİ ATAMA VE POLİS TAYİNLER LİSTESİ

İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada, " Emniyet Genel Müdürlüğü 2021 yılı yaz dönemi atamalarıyla ilimizde görevli 32 emniyet müdürü ve emniyet amiri çeşitli illere tayin olmuş; 12 emniyet müdürü ve emniyet amiri de ilimize atanmıştır. Bu kapsamda; 13 il emniyet müdür yardımcısı, 19 şube müdürü ve 18 ilçe emniyet müdürünün görevlerinde Valilik Makamı oluru ile değişikliğe gidilmiş olup, yeni görevlendirme listesi aşağıya çıkarılmıştır." ifadeleri kullanıldı.

Bu kapsamda, Esenyurt İlçe Emniyet Müdürü Recep Tepebaş, Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürü Hakan Demir ile Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü Ayhan Karaduman'ın da aralarında bulunduğu 13 ikinci sınıf emniyet müdürü, il emniyet müdür yardımcılığına atandı.

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne Abdurrahman Soğuksu, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne Hüseyin Kaya, Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü'ne Mesut Döner, Güven Timleri Şube Müdürlüğü'ne Abidin Erik, Güvenlik Şube Müdürlüğü'ne Muhammet Hanifi Zengin, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne Serkan Kılınç ve Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü'ne Ömer Faruk Günay getirildi. Bu isimlerin yanı sıra 12 üçüncü ve dördüncü sınıf emniyet müdürü de çeşitli şubelere tayin oldu.

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Koray Şensoy, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Hasan Demirbağ, Çatalca İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Ömer Erhan Konanç, Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Ali Kesikoğlu, Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Ercan Özmen, Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Aykut Korkmaz, Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Korkut Okyay, Güngören İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne İhsan Süngü atandı. Bu isimlerin yanı sıra 10 ikinci, üçüncü ve dördüncü sınıf emniyet müdürü farklı ilçelere görevlendirildi.

EGM ATAMA LİSTESİNE NASIL BAKILIR?

İstanbul Emniyet Müdürlüğü rütbeli personel atama listesi İstanbul Valiliği'nin internet sitesinden yayınlandı. Atama listesi "http://www.istanbul.gov.tr/il-emniyet-mudurlugu-rutbeli-personel-gorevlendirmeleri-basin-aciklamasi" internet adresinden öğrenilecek.

EGM İSTANBUL İÇİ ATAMA VE TAYİNLER LİSTESİ

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS