İstanbul, Ankara ve İzmir 5 günlük hava durumu verileri

İstanbul, Ankara ve İzmir 5 günlük hava durumu verileri © DHA

Meteoroloji hava durumu verileri İstanbul, Ankara ve İzmir’de bu hafta havanın nasıl olacağını gösterdi. Salı gününden itibaren kuvvetli yağışların beklendiği illerde hava sıcaklıkları da giderek azalacak. Peki, hangi ilde hava durumu sıcaklık verileri kaç derece olacak?

MGM hava durumu tahminleri içerisinde yeni haftanın sıcaklık verilerini paylaştı. Salı gününden itibaren soğuk ve yağışın etkili olacağı bölgeler için uyarılar yapıldı.

İstanbul’da hava sıcaklıkları 3 derecelere kadar düşecek. İl genelinde en yüksek sıcaklık ise 16 derecek olacak. Pazartesi dışında hafta boyunca yağışın görüleceği İstanbul’da en fazla yağmurun ise salı günü yağması bekleniyor.

İSTANBUL HAVA DURUMU


Ankara hava durumu verileri hafta başında hakim olan az bulutlu havanın haftanın son günlerinde karla karışık yağmurlu havaya dönüşeceğini gösterdi. Eksi 2 derecelere varan sıcaklık düşüşü il genelinde etkili olurken çarşamba günü başlayan yağmur cuma günü karla karışık olarak yağacak. Öte yandan hafta boyunca il genelindeki en yüksek sıcaklık 12 derece olacak.

ANKARA HAVA DURUMU


İzmir de pazartesi dışında hafta boyunca yağış alacak iller arasında olacak. Salı günü başlayan gök gürültülü kuvvetli yağış çarşamba günü de devam edecek. Perşembe ve cuma günü ise sağanak yağışın etkili olacağı il genelinde en düşük hava sıcaklığı 4 derece olacak.

İZMİR HAVA DURUMU


{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS