İşte İhsanoğlu ailesi...

İşte İhsanoğlu ailesi...

İşte İhsanoğlu ailesi...

Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, yarınki basın toplantısı öncesi aile fotoğrafını basınla paylaştı. Fotoğrafta Ekmeleddin İhsanoğlu, eşi Füsun İhsanoğlu ile oğulları Orhan İhsanoğlu ve Aziz İhsanoğlu ile gelinleri Başak İhsanoğlu bulunuyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ekmeleddin İhsanoğlu'nun basınla paylaştığı fotoğrafta, yarın aile üyelerinin de katılacağı bir basın toplantısı düzenleyeceği bilgisi verildi.

Fotoğraflar beraber İhsanoğlu ailesin kısa özgeçmişlerine de yer verildi.

Buna göre; Ekmeleddin İhsanoğlu'nun, eşi Füsun İhsanoğlu, Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunu.

"Bakire" değil diye nişanlısını öldürüp il ormanına gömdü!

Ailenin en büyük oğlu Tuğrul İhsanoğu, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olduktan sonra Boston Üniversitesi'nde banka ve finans masterı yaptı, yurtdışında yaşıyor.

Ortanca oğul Aziz İhsanoğlu, Northwestern Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nden mezun olduktan sonra INSEAD'da işletme masterı yaptı. İstanbul'da yaşayan Aziz İhsanoğlu, finansal danışmanlık yapıyor.

Petek Dinçöz evlendi!

En küçük oğul Orhan İhsanoğlu, University of Warwick'de Foundation'dan ardından da University of Kent İletisim Fakultesi'nden mezun oldu.

Şu anda uluslararasi ticaret alanında faaliyet gösteriyor. Ailenin tek gelini, Aziz İhsanoğlu'nun eşi Başak İhsanoğlu ise Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olduktan sonra, New York Üniversitesi fikri mülkiyet hukuku sertifika programını ve Yale Üniversitesi ticaret hukuku programını tamamladı. İstanbul'da özel bir hukuk bürosunda çalışıyor.