Son Dakika

Kabine Toplantısı ne zaman,saat kaçta? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapacak mı? 17 Şubat yeni koronavirüs kararları neler?

A A

17.02.2021 - 13:30 Son Güncelleme:

Hemen hemen her Çarşamba günü toplanan Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı’nın ne zaman yapılacağı mercek altına alındı. Yapılacak olan toplantıda birçok konu netlik kazanacak. Peki, Kabine Toplantısı ne zaman, bugün saat kaçta? Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak? 17 Şubat yeni koronavirüs kararları neler?

Kabine Toplantısı ne zaman,saat kaçta? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapacak mı? 17 Şubat yeni koronavirüs kararları neler?

Kabine Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında koronavirüs ve pek çok gündem başlığıyla bugün yapılacak. Kritik Kabine Toplantısı'nda koronavirüsle mücadelede alınan tedbirlerin sonuçları, yerli aşı çalışmaları, kısıtlamalar, restoran ve kafelerin açılış tarihi ve normalleşme takviminin ele alınacağı tahmin ediliyor.

Kabine Toplantısı bugün saat kaçta?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 13.30'da AK Parti Ankara 7. Olağan İl Kongresi'ne ve Ordu -Şanlıurfa il kongrelerine canlı bağlantı ile katılacak. Ardından, saat 14.30'da Azerbaycan Başsavcısı Kamran Aliyev'i Kabul edecek.  Cumhurbaşkanı saatler 15.30'u gösterdiğinde Kabine Toplantısı'na başkanlık edecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapacak mı?

Milyonlarca kişinin gözü kulağı kritik Kabine Toplantısı'ndan çıkacak kararlarda olacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabine Toplantısının ardından açıklama yapması bekleniyor.

17 Şubat yeni koronavirüs kararları neler?

Toplantının ana gündem maddelerini koronavirüs tedbirleri, kafe ve restoranların durumu, sokağa çıkma kısıtlamaları, yeni Anayasa ve Gara Operasyonu'nun olması bekleniyor.