Kamyon sürücüsü hiç aldırmadı, yoluna devam etti

Kamyon sürücüsü hiç aldırmadı, yoluna devam etti © İHA

Kütahya'da arka tekerlekleri patlayan kömür yüklü kamyon bu şekilde yoluna devam edince parçalanan lastikleri etrafa dağıldı. Duruma aldırmadan ilerleyen kamyonu kent merkezine girişte durduran polisler, olası bir kazanın da önüne geçmiş oldu. Yarattığı tehlikeye aldırmayan sürücü, "Tekerlerim patladı ne var bunda?" dedi.

Kütahya’da, iki tekeri de patlayan ve bu şekilde kilometrelerce yol alan kömür yüklü bir kamyon, trafik güvenliğini riske attı.

Afyonkarahisar istikametinden kömür yüklü olarak Kütahya şehir merkezine ilerleyen kamyon polislerin dikkati sayesinde şehir girişindeki kontrol noktasında durduruldu.

Yaklaşık 3 kilometre arka sol lastiklerinin ikisi de patlak şekilde neredeyse jantları üzerinde ilerleyen tonlarca kömür yüklü kamyon, trafikteki araçları da büyük riske attı. Lastik parçaları sağa sola savrulurken bu görüntüler yolda seyahat eden diğer sürücüler tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

Kütahya kent girişinde bulunan polis kontrol noktasında görevli polisler tarafından durdurulan kamyon parka çekildi, sürücüsü hakkında da cezai işlem yapıldı.

Arkasından dumanlar çıkan kömür yüklü kamyon şoförünün, "Daha 2 dakika oldu tekerlerim patlayalı ne var bunda" demesi diğer sürücülerin tepkisine neden oldu.

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS