Kars'ta okullar yarın tatil mi? Kars hava durumu

Kars'ta okullar yarın tatil mi? Kars hava durumu

Kars Valiliği, 9 Ocak'a dair tatil açıklamasından sonra Kars'ta yarın okullar tatil mi? Öğrenciler valilikten tatil açıklaması beklerken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 10 Ocak'a kadar hava durumu sıcaklık verilerini açıkladı.

Kars'ta sabah saatlerinde başlayan kar yağışı saat 21:00'e kadar yağması bekleniyor. Kars Valiliği, 9 Ocak için eğitim-öğretim dönemine bir gün ara verildiğini açıkladı. Öğrenciler bugün okula gitmezken, yoğun kar yağışından ötürü, yarın okulların tatil olup olmayacağı sorgulanmaya devam ediyor. Kars Valiliği tarafından şu ana dek resmi bir açıklama yapılmadı. Kars Valiliği sitesine gitmek için tıklayınız

Meteoroloji'den beş günlük Kars sıcaklık verileri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kars hava durumu sıcaklık verilerini açıkladı. Çarşamba günü akşam 21:00'e kadar kar yağışı yağması beklenirken, 21:00'den sonra gökyüzü açılıyor. Gece saatlerinde sıcaklık eksi 21 dereceye kadar düşmesi bekleniliyor. Perşembe günü soğuk hava etkisini göstermeye devam ederken, sıcaklık eksi 4 ila eksi 18 derece arasında. Hafta sonu kar yağışı tahmin ediliyor. Pazartesi günü sıcaklık hafif olsa da düşüyor.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS