Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar'ın en büyük düşmanı geliyor

Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar'ın en büyük düşmanı geliyor

Efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu, Kaçak dizisinin Ertanı'nı transfer etti. Berk Hakman'ın Kaçak dizisindeki perfomansı birçok eleştirmen tarafından olumlu olarak karşılanmıştı. Ve Berk Hakman, Pusu'da Necati Şaşmaz'ın canlandırdığı Polat Alemdar'ın en büyük düşmanı olarak geliyor. Berk Hakman'ın kariyeri üzerine bilgiler...

Türk dizi tarihinin efsanevi dizilerinden olan Kurtlar Vadisi Pusu, hem olay örgüsüyle hem yeni karakterleriyle yeni sezona iddialı geliyor. Şu an kanal konusunda netlik kazanmayan dizi, en yakın sürede hangi dizede yer alacağını açıuklayacak.


YENİ DÜŞMAN


Yeni sezonda hangi oyuncu Pusu'ya gelecek tam olarak belli olmasa da, Polat Alemdar'ın en büyük düşman karakteri belli oldu. Gürkan Uygun'un başrolünde oynadığı Kaçak dizisinde akıllara kazınan Ertan karakterini oynayan Berk Hakman, Pusu'da oynayacak.

Dizi haftaya yeni çekimlerine başlıyor.

ARANAN İSİM BERK HAKMAN KİMDİR?


Berk Hakman'ın dikkat çeken geçmişi

1981 doğumlu olan ünlü oyuncu, Ankara'da doğdu. Babası hem dişçi hemde müzisyen (ünlü yeraltı dörtlüsünden Ataman Hakman).

İlkokul, ortaokul ve Süper liseyi Adapazarı’nda bitirmiş. 1999 yılında 18 yaşındayken yaşadıkları depremin hemen arkasında da Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümüne okumaya Antalya‘ya gitmiş, iki sene devam etmiştir. Orada turizm okurken tiyatro kulübüne girdi. Akabinde Antalya’da Tiyatro Atölyesi’ne girdi. Ve daha sonra da gittiği İstanbul‘da Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümünden mezun oldu.

2003 yılında çekilen Okul filmi ile sinema hayatına başladı. Birçok sinema ve dizi filme gördüğümüz Berk Hakman, 2012 yılında “Suskunlar” dizisinde Gurur Kutay rolünü oynadı, ardından 2013 yılında “Kaçak” dizisinde Ertan Demir karakterini canlandırdı.

Berk Hakman, iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS