hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  MEB ara tatil anketi 2023! Ara tatil anketi veli, öğrenci, öğretmen oy kullanma ekranı!

  MEB ara tatil anketi 2023 Ara tatil anketi veli, öğrenci, öğretmen oy kullanma ekranı
  expand

  Milli Eğitim Bakanlığı ara tatil uygulamasının devam edip etmemesiyle ilgili hem velilere, hem öğretmenlere hem de öğrencilere yönelik bir anket çalışması başlattı. Peki, MEB ara tatil anketi ne zaman bitecek? Veli, öğretmen ve öğrenci ara tatil anketi oy kullanma nasıl yapılır?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ara tatil uygulamasındaki memnuniyeti değerlendirmek üzere Milli Eğitim Bakanlığı tarafından anket çalışması başlatıldı. Velilerin, öğrencilerin ve öğretmenlerin görüşlerinin alınacağı anketin tamamlanıp değerlendirilmesinin ardından ara tatil uygulamasının geleceği de netleşmiş olacak. Peki, bu anket için kimler nasıl oy kullanacak? İşte ara tatil anketine katılmak isteyen öğrencilerin, velilerin ve öğretmenlerin bilmeleri gereken detaylar…

  MEB ARA TATİL ANKETİ SON GÜN NE ZAMAN?

  Milli Eğitim Bakanlığı ara tatilin sona erdiği 20 Kasım’da öğretmen, öğrenci ve veliler için yeni anketini erişime açtı. ‘Ara Tatil Uygulamasına İlişkin İzleme ve Değerlendirme Çalışması’ anketlerine, 10 Aralık’a kadar https://veri.meb.gov.tr adresi üzerinden ulaşılabilecek.

  ARA TATİL ANKET VELİ, ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN OY KULLANMA EKRANI

  Öğrenci, veli ve öğretmenler için ayrı ayrı ara tatil anketi oylaması  https://veri.meb.gov.tr/ internet adresinden gerçekleştirilecek. Oy kullanmak isteyen kişiler MEBBİS girişi ile ekrana erişim sağlayacaklar. MEBBİS girişinde kullanıcı adı ve şifre bilgileri talep edilecek.

  OY KULLANMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow