MHP Genel Başkan Yardımcısı kaza geçirdi

MHP Genel Başkan Yardımcısı kaza geçirdi

MHP Genel Başkan Yardımcısı kaza geçirdi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu'nun da içinde olduğu makam aracı kaza yaptı. Aydın Efeler'de kırmızı ışıkta duran makam aracına bir otobüs firmasına ait servis aracı çarptı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın milletvekili Deniz Depboylu’nun makam aracı kaza geçirdi. Depboylu kazayı yara almadan atlattı.
Edinilen bilgiye göre, partisinin milletvekili adaylarıyla birlikte seçim çalışmalarını sürdüren MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu ile MHP Aydın il Başkanı Burak Pehlivan’ın içinde bulunduğu MHP Genel merkezine ait makam aracı Efeler şehir merkezinde İmam Hatip Lisesi’nin önündeki kavşakta kırmızı ışıkta durdu.

Şırnak'ta şehit olan 13 asker için mevlit

3 araçta maddi hasar oluştu

Bu sırada arkadan gelen ve bir otobüs firmasına ait servis otosunun sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybederek MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu’nun da içinde bulunduğu makam aracı ile kırmızı ışıkta duran iki araca daha çarptı. Kazayı Depboylu ve İl Başkanı Pehlivan yara almadan atlattı. 3 araçta maddi hasar meydana gelirken, Depboylu ve beraberindekiler başka bir araca binerek seçim çalışmalarına devam etti.