Milli Piyango 9 Ağustos çekilişi | Milli Piyango bilet sorgulama sayfası

Milli Piyango 9 Ağustos çekilişi | Milli Piyango bilet sorgulama sayfası

Milli Piyango 9 Ağustos çekiliş sonuçları, bilet sahipleri ve şans oyunu tutkunları tarafından merakla araştırılıyor. Bilindiği üzere her ayın 9, 19 ve 29’unda Milli Piyango çekilişi yapılıyor. Yapılan çekilişin sonuçları ise MPİ’nin resmi internet sitesi üzerinden açıklanıyor. İşte MPİ bilet sorgulama sayfası…

Milli Piyango 9 Ağustos “Malatya – Kayısı Başkenti” çekilişinin sonuçları günün en çok araştırılanları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bilindiği üzere her ayın 9, 19 ve 29’unda yapılan çekilişe MPİ tarafından özel bir isim veriliyor. Bugün ki çekilişin adı ise idare tarafından “Malatya – Kayısı Başkenti” olarak belirlendi. Bilet sahipleri sonuçları ve bilet sorgulama sayfasını araştırıyor. İşte, MPİ bilet sorgulama sayfası…


SONUÇ SORGULAMA SAYFASI


MPİ çekilişleri sayısal sistem biletlerine geçilmesinin ardından çekiliş başlama saati 15.00 olarak belirlendi.  Tüm çekilişlerin gerçekleştirilecek sonuçların sisteme yüklenmesi ise saat 19:00’u bulabiliyor. Bu bilgilere göre Mili Piyango bilet sorgulama işlemleri saat 19:00’dan sonra yapılabilecek. Çekilişlerin tamamlanmasının ardından sonuçları aşağıdaki bağlantı üzerinden sorgulayabilirsiniz.


MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ…


İKRAMİYELER NEREDEN ALINIYOR?


Milli Piyango biletinin son 3 ( üç ) rakamına kadar isabet eden ikramiye tutarlarını Milli Piyango gezici ve sabit bayileri ödemek zorundadır. Bu bayiler son dört veya beş rakamına göre isabetli biletlerin de ikramiyelerini ödeyebilirler. Bu tutarlar üzerindeki ikramiyeler bayi ödeme yetkisi dışındadır.


Baş bayiler ile sanal ortam bayileri İdare ile imzaladıkları sözleşmede belirtilen tutara kadar olan ikramiyeleri öderler.


Yılbaşı çekilişi için bilet kupürlerine bakılmaksızın, 1.000.000.- ( Bir milyon TL. ) ve daha büyük ikramiyeler, yıl içerisinde yapılacak diğer çekilişlere ait büyük ikramiye Genel Müdürlükçe, bunların altında kalan diğer ikramiyeler Milli Piyango Şube Müdürlüklerince ödenir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS