Milli Piyango Süper Loto çekilişi saat kaçta? Büyük ikramiye 18 milyonu aştı!

Milli Piyango Süper Loto çekilişi saat kaçta? Büyük ikramiye 18 milyonu aştı!

Süper Loto sonuçları bugün Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilecek çekiliş sonrasında açıklanacak. 6 haftadır devren şans oyununda büyük ikramiye 18 milyon TL’yi aştı. Peki, MPİ tarafından gerçekleştirilen Süper Loto çekilişleri saat kaçta başlıyor?

Süper Loto sonucu MPİ’nin 1 Ağustos 2019 tarihinde düzenleyeceği çekiliş sonrasında açıklanacak. Şanslı rakamları doğru tahmin eden kişi ya da kişiler büyük ikramiyenin sahibi olacak. 18 milyon TL’ye ulaşan büyük ikramiyenin çekilişi Milli Piyango İdaresi tarafından canlı olarak yayınlanacak.


SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?


Kurumun her Perşembe çekilişini gerçekleştirdiği şans oyunu resmi internet adresi üzerinden de canlı yayınlanıyor. Saat 21:15’te başlayan çekilişler “mpi.gov.tr” adresi üzerinden canlı olarak takip edilebiliyor.


Çekiliş öncesinde haftanın çekilişine ait bilgilendirmeler yapılırken talihli rakamlar belirlendikten sonra büyük ikramiyeyle ilgili detaylar da ortaya çıkmış oluyor.


SÜPER LOTO CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…


Geçtiğimiz haftadan devreden 16 milyon 624 bin 727 TL’lik ikramiyenin bu hafta 18 milyon TL’yi aşması beklenirken yine kazanan çıkmaması halinde büyük ikramiye bu kez bir sonraki haftaya devredecek.


Sonuçlar kurumun sistemine yüklendikten sonra büyük ikramiyenin kazananı olup olmadığı ortaya çıkmış olacak.


Sorgulama yapmak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantı üzerinden kuponlarındaki rakamları kontrol edebilirler.


SÜPER LOTO SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ…

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS