Müge Anlı İzmir marketçi cinayetiyle ilgili son gelişmeler.. Şüpheli Mehmet Kubilay Özel solak mı? Şenay-Hasan Hüseyin cinayeti katili kim?

Müge Anlı İzmir marketçi cinayetiyle ilgili son gelişmeler.. Şüpheli Mehmet Kubilay Özel solak mı? Şenay-Hasan Hüseyin cinayeti katili kim?

2018 yılında işlenen cinayetin detayları, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yeniden ele alınmaya başladı. Bu gelişme sonrasında cinayetin detayları, katilin kim olduğu gelişmeleri merak edilmeye başladı. Katilin solak olduğu bilgisi ve canlı yayına katılan Mehmet beyin de solak belirtiler göstermesi dikkat çekti. Peki, Şenay- Hasan Hüseyin cinayetinin katili kim? İzmir Selçuk market cinayeti olayı nedir? İşte Müge Anlı marketçi çift cinayetinin detayları..

İzmir'in Selçuk ilçesinde 2018 yılında bakkal işleten karı-koca, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce iş yerinde yapılan saldırı sonucunda öldürüldü. Hasan Hüseyin Özkan (55) ile eşi Şenay Özkan'ın (54), öldürülmesi ile ilgili kızları Begüm ve Ayser Özkan'ın katilinin yakalanıp adalete teslim edilerek en ağır cezanın verilmesini istiyor. Marketçi çiftin kızları katilin bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Cinayetle ilgili son gelişmeler Müge Anlı'da yer alıyor. İşte detaylar..

İZMİR SELÇUK BAKKALCI CİNAYETİ OLAYI NEDİR?

İzmir Selçuk, Çamlık Mahallesi'nde anayol üzerinde market dükkanı işleten Hasan Hüseyin Özkan ve Şenay Özkan çifti, gece geç saatlerde kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerin saldırıya uğradı. Olay, markete alışveriş için gelen bir müşterinin cesetleri görüp jandarmaya ihbarda bulunmasıyla ortaya çıktı. Özkan çiftini öldüren katil ya da katillerin, marketten bir şey almadıkları saptandı. Olayla ilgili olarak şu ana kadar yapılan incelemelerden herhangi bir sonuç elde edilemedi.

İlk belirlemelere göre çivili sopa ya da demir çubukla işlendiği öne sürülen cinayetin faili ise henüz ortaya çıkmadı. Selçuk ilçesine bağlı Çamlık Mahallesi'nde 24 saat açık olan bir marketi işlettikleri öğrenilen çiftin öldürülme sebebi gizemini koruyor. Anne ve babasının gece saat 02.00'de öldürüldüğünü hatırlatan çiftin kızları Begüm Özkan, cinayetin faili olarak Mehmet Kubilay Özel'i işaret etti.

ŞÜPHELİ MEHMET KUBİLAY ÖZEL KİMDİR, SOLAK MI?

Müge Anlı’nın programına cinayetle ilgili şüpheli olarak katılan Mehmet Kubilay Özel ile ilgili detay şüpheleri arttırdı. Solak birisi tarafından öldürüldüğü ortaya çıkan çiftin kızları Begüm Özkan'ın şüphelendiği isim olan Mehmet Kubilay Özel 'in sol elini kullandığını fark eden Müge Anlı, "Yalnız siz de sol elinizi kullanıyorsunuz" sözleri olay oldu. Sağ elini daha çok kullanmak için üstün bir çaba sarf etmeye çalışan Mehmet Bey hakkında, Prof. Dr. Şevki Sözen de aynı yorumda bulundu.

Mehmet Kubilay Özel, konuşulanların ardından 2003 yılına kadar sol elini kullandığını söylerken o dönemde geçirdiği bir kazanın ardından sol elini kullanamadığını dile getirdi. Daha sonra solak olduğunu bir kez daha reddeden Özel, hangi elini kullandığını hatırlamadığını öne sürdü.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS