Son Dakika

Güldane Biçer cinayeti çözüldü... Osman Biçer itiraf etti! Son dakika Müge Anlı haberleri...

A A

25.02.2021 - 17:53 Son Güncelleme:

10 yıldır kendisinden haber alınamayan Güldane Biçer ile ilgili son dakika açıklaması Müge Anlı’dan geldi. Biçer’in cinayete kurban gittiğini açıklanmasının ardından cinayet itirafı da geldi. Peki, Müge Anlı programında yer alan Güldane Biçer ve Osman Biçer olayı tam olarak nedir?

Güldane Biçer cinayeti çözüldü... Osman Biçer itiraf etti! Son dakika Müge Anlı haberleri...

Hafta içi ekranlarda olan Müge Anlı’nın programında bu hafta Güldane Biçer olayı gündemde yer aldı. 10 yıldır kayıp olan ve aranan Güldane Biçer’in cinayete kurban gittiği öğrenildi. Cinayet itirafının gelmesinin ardından konuya ilişkin yeni detaylar da ortaya çıktı.

MÜGE ANLI’DAKİ GÜLDANE BİÇER – OSMAN BİÇER OLAYI NEDİR?

Güldane Biçer'in eşi Osman Biçer'den itiraf geldi. Eşini öldürğünü itiraf eden Osman Biçer''arkamdan iş çevirdiği için öldürdüm, az bile yaptım' sözleri ile olayı açıklığa kavuşturdu.

10 yıldır kayıp olan 3 çocuk annesi Güldane Biçer'in yakınları Müge Anlı'nın programına kayıp başvurusunda bulunmuştu. Güldane Biçer'in eşi Osman Biçer tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Cinayeti itiraf eden Osman Biçer'in cesedi gömdüğünü söylediği yerde inceleme yapan ekipler kemik parçaları ve kadın kıyafetleri buldu.

Çelişkili ifadelerin ardından Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı Osman Biçer hakkında soruşturma başlattı. İfadesi alınan Biçer, kendisini aldatan eşini kendisinin öldürdüğünü itiraf etti. Güldane Biçer olayını programında işleyen Müge Anlı, cinayetin vahşi bir şekilde işlendiğini, talihsiz kadının birçok yerinden bıçaklandığını açıkladı.