Nihat Hatipoğlu’nun sağlık durumu nasıl, koronavirüsü yendi mi?

Nihat Hatipoğlu’nun sağlık durumu nasıl, koronavirüsü yendi mi?

Nihat Hatipoğlu’nun sağlık durumu nasıl, koronavirüsü yendi mi?

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu koronavirüs testinin pozitif çıktığını resmi hesapları üzerinden duyurmuştu. Bunun ardından yaptığı açıklamada tedavisinin olumlu bir şekilde devam ettiğini belirten Hatipoğlu köşe yazısında ise yaşadığı süreci anlatmıştı. Peki, Nihat Hatipoğlu’nun sağlık durumu nasıl?

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun son durumu ünlü ilahiyatçının sevenleri tarafından merak konusu olmuştu. Covid-19 testinin pozitif çıktığını belirten Hatipoğlu’nun ardından hastalığına ilişkin bilgiler vermişti.

Hastalığına ilişkin Twitter’den açıklamada bulunan Hatipoğlu “Dostlarım. İnşallah sıkıntıyı aşacağım. dualarınızla. Milyonlarca insan bir sevgi yumağı oldunuz ve dua ettiniz. Her kesimden,düşünceden,her meslek gurubundan. Küçüğü büyüğü, açığı kapalısı.7 den 77 ye. Sizi seviyorum. Yaptığınız güzel duaların milyoncasını  Allah size saysın. Amin” demişti.

NİHAT HATİPOĞLU’NUN SON DURUMU NASIL?

Hatipoğlu’nun sağlık durumu ile ilgili sevindirici haber ise geçtiğimiz günlerde gelmişti. Facebook hesabından yapılan açıklamada “covid-19 nedeniyle takip ve tedavisini yaptığımız Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu hocamız sağlığına kavuştu. Kendisine sağlıklı günler diliyorum” denilmişti.