Radyo D, canlı yayın aracıyla Türkiye turuna devam ediyor!

Radyo D, canlı yayın aracıyla Türkiye turuna devam ediyor!

Türkçe Pop’un adresi Radyo D, Türkiye turuna devam ediyor. Yaz boyunca farklı illerde dinleyicileriyle buluşan Radyo D, yine yollara çıkıyor….

Radyo D programcısı Polat Labar, Konya ve Antalya yollarında…


Canlı yayın aracıyla daha önce Gaziantep, Mersin ve Adana yollarına çıkan Radyo D, şimdi ise dinleyicileriyle buluşmak üzere Konya ve Antalya’ya gidiyor. Radyo D programcısı Polat Labar hem canlı yayınlarını bulunduğu ilden gerçekleştirecek hem de sürprizlerle dinleyicilerle birlikte olacak.


Radyo D programcısı Polat Labar; 17 Ocak Çarşamba günü 17.00-19.00 ve 18 Ocak Perşembe günü 07.00-10.00 saatleri arasında Konya’da dinleyicileri ile buluşacak. 18 Ocak Cuma öğleden sonra Radyo D canlı yayın aracı Antalya’ya doğru yola çıkacak ve akşam yayınını Antalya’dan gerçekleştirecek. Antalyalılar ise; 18 Ocak Perşembe 17.00-19.00 ve 19 Ocak Cuma 07.00-10.00 ve 17.00-19.00 saatleri arasında Radyo D canlı yayın aracını ziyaret ederek, Polat Labar’ın canlı yayına konuk olabilecek.


Radyo D’ye Konya ve Antalya’da 104 frekansından erişilebilir. Ayrıca Türkiye’nin dijital radyo platformu radyonom.com’dan ve Radyonom mobil uygulamalarından da Radyo D’ye erişilebilir.


 


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS