hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Resimli kandil mesajları... 2020 Berat Kandili mesajı yazılı ve anlamlı

  Resimli kandil mesajları... 2020 Berat Kandili mesajı yazılı ve anlamlı
  expand

  Kandil mesajları 2020 yılında Berat Kandili’nin idrak edildiği 7 Nisan 2020 Salı günü binlerce kişi tarafından çeşitli platformlar üzerinden paylaşılmaya devam ediyor. Yakınlarına “hayırlı kandiller” mesajı göndermek isteyen kişilerin tercihleri ise genellikle resimli Berat Kandili mesajları oluyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kandil mesajları İslam aleminin Berat Kandili’nin tebrik etmek isteyen kişiler tarafından sıklıkla paylaşılıyor. Günü ibadet ederek geçirmek isteyen kişilerse yine 7 Nisan’da ibadetlerini yapıyor.

  İşte İslam alemi için büyük öneme sahip olan Berat Kandili’nde yakınlarında kandil mesajı göndermek isteyen kişilerin tercih edebilecekleri bazı mesajlar…

  2020 BERAT KANDİLİ MESAJLARI

  Tüm İslam aleminin Berat kandilini kutlar, şu zor günlerde hayırlara vesile olmasını dilerim.

  Kandil gecelerinde yeniden camilerde buluşabilme dileğiyle. Berat kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

  Kim canı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye düşmeden haline razı olur, doğru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluğa erer. Berat kandiliniz mübarek olsun.

  RESİMLİ KANDİL MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

  Ağaçtan dökülen her yaprak duacınız Kur’an-ı Kerim yoldaşınız olsun. Berat kandiliniz mübarek olsun.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

  Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

  Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimize. Hayırlı kandiller..

  BERAT KANDİLİ ÖNEMİ İÇİN TIKLAYINIZ…

  Günler bize dostların güzelliği ile geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Berat kandiliniz mübarek olsun.

  Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Berat kandilin mübarek olsun.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow