Sahibinden satılık ev ilanı görenleri şaşkına çevirdi!

Sahibinden satılık ev ilanı görenleri şaşkına çevirdi!

Sahibinden satılık ilanlarda yer alan açıklamalar bazen okuyanları eğlendirebiliyor. Ülkemizde insanlar ilan sitelerine sadece ihtiyaçtan dolayı değil, zaman geçirmek, eğlenmek için de ziyaret ediyorlar. İşte "şampiyonluk gaarantili, kendiliğinden totemli" sahibinden satılık ev ilanı...

İlan sitelerinde zaman zaman keyifli ilanlar görmek mümkün. Özellikle sahibinden satılık ve ve araba ilanları her gün çok sayıda insan tarafından inceleniyor. İhtiyaç dışında vakit geçirmek için de ilan incelemek yaygın bir kullanıcı davranışı. Ülkemizde ziyaretçi sayısı bir hayli fazla olan bir sitede yer alan sahibinden satılık ev ilanı görenlere eğlenceli anlar yaşatıyor. Okurken insanlar keyifleniyor. "Şampiyonluk Garantili Kendinden Totemli Ev" başlığı ile verilen ilan 2016 yılında siteye yüklenmiş. İnternet sitesinin bir özelliğinin tanıtımı için hazırlanan ilan okuyanların yüzünü güldürüyor.

"SAHİBİNDEN SATILIK ŞAMPİYONLUK GARANTİLİ"

İlan her ne kadar reklam olsa da eğlenceli. İlan detaylarında yer alan açıklama kısmında şu ifadeler kullanılmış:

"Arkadaşlar herkese selamlar,

Her köşesinde farklı totemler yaparak takımımın şampiyonluk keyfini defalarca yaşadığım bu evden üzülerek de olsa bir yurtdışı macerası için ayrılmak durumundayım. Evi satılığa çıkarıp Miami’ye yerleşiyorum. İlana yüklediğim 360 derece fotoğraflarla sanki evin içindeymiş gibi gezerek, hangi noktalarda totem yapabileceğinize bakabilirsiniz . Salon büyüktür ve toplu totemler için uygundur. Salonu her açıdan inceleyip kendi toteminizi bulabilirsiniz.

Biz kupa finallerinde televizyon yerine salondaki duvar taşlarını seyrederek penaltı atışlarını kurtardık. Siz de 360 derece fotoğraf üzerinde dolaşarak, sanki oradaymış gibi taşları seyredebilir, rahatlıkla aynı totemi yapabilirsiniz. Ama unutmayın karşınızdaki rakibe göre de değişir tabi :)

Evle ilgilenen arkadaşla detayları konuşuruz.

Alıcısına şimdiden hayırlı olsun."

İLAN SİTELERİNİ ZEVK İÇİN GEZİYORUZ

İlan sitelerinde, e-Ticaret sitelerinde zaman zaman karşılaştığımız ilginç ilanlar nedeniyle artık ihtiyaç dışında da ilan inceliyoruz. Bunu yapmamızda haksız da sayılmayız çünkü; ters dönmüş ranül kaplamalı marshmallow bisküvi ilanından tutun da, ilginç veya abartılı modifiye edilmiş arabalara, sırf plakasından dolayı değerinin bir kaç katı fazla fiyat istenen otomobillere, ilanda yazan açıklamalarla uyuşmayan resimlere kadar pek çok ilan bizleri kendine çekiyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS