Son Dakika

Samet Işıltan bulundu mu, ne zaman kayboldu? Samet Işıltan kaç yaşında?

A A

06.08.2021 - 11:02

Antalya’nın Kemer İlçesine gelerek ünlü Çıralı tatil beldesindeki bir kampinge yerleşen Samet Işıltan’dan 4 gündür haber alınamıyor. En son bir bölgede güvenlik kamerası tarafından görüntülenen gencin ailesi, arama çalışmalarına daha fazla kurum ve bölgeyi iyi bilen yerel halkın destek vermesini istedi. Abla, kardeşinin kayalıklardan düşmüş olabileceğini söyledi. Peki, Samet Işıltan bulundu mu, ne zaman kayboldu? Samet Işıltan kaç yaşında?

Samet Işıltan bulundu mu, ne zaman kayboldu? Samet Işıltan kaç yaşında?

Üniversite öğrencisi Samet Işıtan, geçtiğimiz hafta Cumartesi günü Pazartesi günü sabah 06.50’da kampingden ayrılarak saat 09.00 sıralarında ünlü Yanartaş Milli Park alanına giden Samet Işıtan, yangınlar sebebiyle ormanlık alanlara girmeyip bir patika yoldan dağlık alana doğru yürüdü. Bu saatten sonra yakınları kendisinden haber alamadı.Abla Nur Işıtan Samet’in Salı akşamı 23.30’a kadar açık olan telefonu daha sonra kapandığını söyledi. Ailenin başvurusu üzerine alınan konum bilgisine göre Çarşamba gününe kadar Yanartaş bölgesinde olduğu bilgisine ulaşılan Samet Işıtan’ın çevredeki hiçbir kuruluş ve işletmenin güvenlik kameralarında bir bilgiye rastlanılamadı.

SAMET IŞILTAN KAÇ YAŞINDA?

Kayıp Samet Işıltan 26 yaşında üniversite öğrencisi. Samsun'dan gelen baba İhsan Işıtan ve İstanbul'dan gelen abla Nur Işıtan ile birkaç akrabasının, Tekirova Jandarma Karakol Komutanlığı tarafından verilen ekiple birlikte yaptıkları araştırmalar, kayboluşunun üzerinden 4 gün geçen Samet Işıtan'a ulaşmaya yetmedi. Sosyal Medyada Sazak Koyun'da bulunduğu iddisanın olduğunu söyleyen Nur Işıtan bunun doğru olmadığını, arama çalışmalarına devam ettiklerini ve bölgeyi bilen yerel halktan da destek beklediklerini kaydetti.