Şanlıurfa Belediye Başkanı Celalettin Güvenç istifa etti

Şanlıurfa Belediye Başkanı Celalettin Güvenç istifa etti

Şanlıurfa Belediye Başkanı Celalettin Güvenç istifa etti

Şanlıurfa Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, milletvekili adaylığı için görevinden istifa etti. Bitlis'te yaklaşık 2 yıldan bu yana görev yapan ve geçtiğimiz günlerde merkeze alınan Bitlis eski Valisi Orhan Öztürk de görevini bıraktı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Şanlıurfa Valiliği görevi sırasında istifa eden ve geçen yıl yapılan seçimlerde AK Parti'den Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Celalettin Güvenç, bugün İçişleri Bakanlığı'na görevinden istifa ettiğine dair dilekçeyi verdi.

1 Kasım'da yapılacak olan seçimlerde milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa eden Güvenç, "Seçimler nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa ettim. AK Parti'den memleketim olan Kahramanmaraş'ta aday adaylığı için başvuru yapacağım" dedi.

IŞİD, 4 Iraklı Şii'yi ayaklarından asıp, yakarak öldürdü

Bitlis eski Valisi Öztürk, istifa etti

Bu arada Bitlis'te yaklaşık 2 yıldan bu yana görev yapan ve geçtiğimiz günlerde merkeze alınan Bitlis eski Valisi Orhan Öztürk, görevinden istifa etti.  Ankara'daki yeni görevine bugün başlayan Öztürk, Merkez Valiliği görevinde 10 dakika kalarak bu görevinden istifa etti. Öztürk'ün 1 Kasım'da yapılacak milletvekili genel seçimlerinde milletvekili aday adayı olmak üzere istifa ettiği öne sürüldü.