Sayısal Loto sonuçları 11 Mayıs:  Büyük ikramiye devretti!

Sayısal Loto sonuçları 11 Mayıs:  Büyük ikramiye devretti!

Sayısal Loto sonuçları 11 Mayıs Cumartesi günü yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Cumartesi günü Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından yapılan çekilişin hemen ardından sonuçlar belli oldu. 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye ikinci kez devretti.

Sayısal Loto 11 Mayıs çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından noter huzurunda gerçekleşen çekiliş, MPİ’nin resmi internet sitesi üzerinden naklen yayınlandı. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Cumartesi günü gerçekleşen çekiliş sonucuna göre 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye 2. kez devretti. Devreden ikramiye tutarı ise MPİ tarafından 2.180.268,81 TL olarak açıklandı. İşte, MPİ sayısal Loto 11 Mayıs sonuçları…


SAYISAL LOTO SONUÇLARI -11 MAYIS


Sayısal Loto 11 Mayıs çekilişi sonrası 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye ikinci kez devretti. Ancak şans oyunu tutkunları diğer sonuçları ve özellikle de talihli rakamları merak ediyor. İşte MPİ Sayısal Loto 11 Mayıs çekilişi sonrası belli olan talihli rakamla…


Sayısal Loto çekiliş sonuçları -  Talihli rakamlar:  5-12-16-25-27-44


SAYISAL LOTO ÖZELLİKLERİ


İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.


Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.


İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.


İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.


Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.


Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir.


Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,


(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,


(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,


(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir..

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS