hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Sayısal Loto sonuçları 31 Ekim 2018 | Milli Piyango Sayısal Loto çekilişi sorgulama

  Sayısal Loto sonuçları 31 Ekim 2018 | Milli Piyango Sayısal Loto çekilişi sorgulama
  expand

  Sayısal Loto, 31 Ekim 2018 tarihinde Milli Piyango İdaresi tarafından çekildi; Sayısal Loto sonuçları, 867.172,81 lira devri yaşandı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sayısal Loto çekilişi sonuçları, 31 Ekim 2018 tarihinde Milli Piyango tarafından çekildi, birinci devir gerçekleşti. Devreden ikramiye tutarı 867.172,81 Türk Lirası olarak açıklandı.

  Ankara'da Balgat'ta çekilen şans oyunu noter huzurunda gerçekleşti. 31 Ekim 2018 tarihinde saat 21:15'te başlayan çekilişin ardından 21:30'ta büyük ikramiye verileri yayınlandı. İşte çıkan rakamlar ve ikramiye verileri...

  31 EKİM ŞANS OYUNU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

  31 Ekim 2018 tarihinde çekilen şans oyununda 6 bilen çıkmadı, ilk devir gerçekleşti. Milli Piyango İdaresi (MPİ) sitesinde canlı yayınlanan sonuçlar: 23 29 34 37 38 45

  MİLLİ PİYANGO SORGULAMA SAYFASI

  Büyük ikramiye devrettikten sonra Sayısal Loto kuponu sahipleri Milli Piyango sorgulama sayfasında, biletlerini sorgulatabiliyor. Sorgulama sayfasına gitmek için tıklayınız

  BÜYÜK İKRAMİYE VERİLERİ

  31 Ekim'de 6 bilen çıkmadı, devreden ikramiye tutarı, 867.172,81 TL. 5 bilen 72 kişi, 5.072,80 TL kazanırken, 4 bilen 3 bin 519 kişi, 77 lira 90 kuruş kazandı. 3 bilen 65 bin 719 kişi, 11 lira 80 kuruş ikramiyenin sahibi oldu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  SAYISAL LOTO OYUNUNA DAİR RESMİ BİLGİLER

  İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

  Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

  İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

  İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

  Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

  Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri, (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden, (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden, (6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow