hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Serkan Bayram kimdir? AK Parti’nin milletvekili adayı Serkan Bayram nereli, özgeçmişi nedir?

  Serkan Bayram kimdir AK Parti’nin milletvekili adayı Serkan Bayram nereli, özgeçmişi nedir
  expand

  14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimindeki aday listeleri netleşti. AK PARTİ listesini Yüksek Seçim Kurulu'na sundu. Peki ama Serkan Bayram kimdir, kaç yaşında?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  AK Parti Milletvekili Adayı olan Serkan Bayram’ın yaşamı merak ediliyor. AK Parti İstanbul 1. Bölge milletvekili adayları dikkat çekti. Peki ama Serkan Bayram kimdir?

  Serkan Bayram kimdir?

  1 Nisan 1974 'de Erzincan Refahiye'de doğdu. Baba adı Mustafa, anne adı Emine'dir.

  Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi'nde yüksek lisansını yaptı. Maltepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Ana Bilim Dalı Ticaret Hukuku Bölümünde doktora eğitimine devam etmektedir.

  Erzincanlı Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Erzincan Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği, Refahiye Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Hukukun Üstünlüğü Platformu Yönetim Kurulu Üyeliği, Erzincan Kültür ve Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeliği, Ortopedik Engeliler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Fransızca bilen BAYRAM, evli 3 çocuk babasıdır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow