hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika... Beşiktaş Belediyesi'nde 'rüşvet' operasyonu

  Beşiktaş Belediyesi'ne 'çıkar amaçlı örgüt kurma', 'rüşvet alma', 'irtikap' gibi suçlardan operasyon düzenlendi. Operasyonda eski belediye başkan yardımcıları Rıfat Örnek ile Hüseyin Avni Sipahi, mevcut zabıta müdürü Selçuk Bartınlı’nın da bulunduğu 16 şüpheli gözaltına alındı. Eski belediye başkanı Murat Hazinedar hakkında ise gözaltı kararı olduğu ve arandığı öğrenildi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Beşiktaş Belediyesi'ne 'çıkar amaçlı örgüt kurma', 'rüşvet alma', 'irtikap' gibi suçlardan operasyon düzenlendi.

  16 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

  Operasyonda eski belediye başkan yardımcıları Rıfat Örnek ile Hüseyin Avni Sipahi, mevcut zabıta müdürü Selçuk Bartınlı’nın da bulunduğu 16 şüpheli gözaltına alındı.

  MURAT HAZİNEDAR ARANIYOR

  Eski belediye başkanı Murat Hazinedar hakkında ise gözaltı kararı olduğu ve arandığı öğrenildi.

  CNN TÜRK Özel Haberler Şefi Fulya Öztürk canlı yayına bağlanarak detayları aktardı...

  Beşiktaş Belediyesi'nde Rüşvet operasyonu düzenlendi. Çıkar amaçlı örgüt kurma, rüşvet alma gibi suçlardan Operasyon düzenlendi. 16 şüpheli gözaltına alındı ve eski belediye başkanı Murat Hazinedar hakkında da gözaltı kararı olduğu bilgisine ulaştık. Hazinedar da aranıyor.

  BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ’NDEN ‘RÜŞVET’ OPERASYONUNA İLİŞKİN AÇIKLAMA

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Beşiktaş Belediyesi'ne 'çıkar amaçlı örgüt kurma', 'rüşvet alma', 'irtikap' gibi suçlardan operasyon düzenlenmesine ilişkin mevcut belediye yönetiminden açıklama geldi. Açıklamada, “Bugün çeşitli basın yayın organlarında “Beşiktaş Belediyesi’ne operasyon” başlıklı bazı haberler yer almaktadır. Bu haberler 2014 ve 2018 yılları arasında başlatılan bir sürece ilişkin olup, belediyemizin mevcut yönetimi ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır” denildi.

  Belediyeden yapılan yazılı açıklamanın devamında ise “Belediyemiz tüm yöneticileri ve birimleri ile görevinin başındadır. Yasalara, mevzuata ve hukuka uygun bir şekilde Beşiktaş halkına hizmet sunmaya devam etmektedir” ifadelerine yer verildi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow