SON DAKİKA: Bilim Kurulu toplantısı bitti mi? 12 Nisan 2021 Bilim Kurulu Toplantı kararları neler? Tam kapanma önerisi olacak mı?

Video: SON DAKİKA: Bilim Kurulu toplantısı bitti mi? 12 Nisan 2021 Bilim Kurulu Toplantı kararları neler? Tam kapanma önerisi olacak mı?

12 Nisan 2021 bugün gerçekleşen Bilim Kurulu toplantısının bitip bitmediği merak ediliyor. Tam kapanma konusu uzun bir süredir gündemde yer alıyor. Bilim Kurulu toplantısı sonrası Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın yapacağı açıklamalar ilgiyle takip ediliyor. Ramazan ayında tam kapanma önerisi ya da tavsiye kararının gelip gelmeyeceği araştırılıyor. İşte Bilim Kurulu Toplantısı 12 Nisan 2021 bitti mi? sorusunun yanıtı....

Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında gerçekleşiyor. Bilim Kurulu tavsiye kararları arasında tam kapanmanın olup olmayacağı merak ediliyor. İşte 12 Nisan 2021 Bilim Kurulu Toplantısı ile ilgili bilgiler...

Bilim Kurulu Toplantısı bitti mi?

Artan vakalara karşı alınabilecek tedbirlerin değerlendirileceği Bilim Kurulu Toplantısı tamamlandı. Toplantıda tam kapanma da değerlendirildi.

Sağlık Bakanı Koca, ''Kabineye alternatifli önerileri sunacağız. Ramazan ayını tedbirler noktasında çok önemli bir dönem olarak görmeliyiz. Bulaşıcılığın daha fazla arttığı yeni bir pik dönemini yaşıyoruz.'' dedi.

Vaka sayılarının 60 bine dayanması ve günlük ölüm sayılarının 250’yi aşmasıyla birlikte Ramazan boyunca ek tedbirlerin alınabileceği gündemdeki yerini koruyor. Kurul’dan tam kapanma tavsiyesinin çıkıp çıkmayacağı ise toplantı sonrasında netleşmiş olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS