Son dakika deprem haberleri 14 Mart 2020… Deprem mi oldu? İşte AFAD son depremler

Son dakika deprem haberleri 14 Mart 2020… Deprem mi oldu? İşte AFAD son depremler

Gece saatlerinde Bodrum’da meydana gelen 3.9’luk deprem bölge halkı tarafından hissedildi. AFAD son depremler listesi içerisinde de yerini alan deprem yine Bodrum’da 2.2’lik ve 2.9’luk iki deprem daha yaşandı. Peki, en son nerede deprem oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler sayfası…

AFAD son depremler sayfası ülke çapında ve çevre bölgelerde meydana gelen son dakika depremlerini aktarmaya devam ediyor. Gece saatlerinde Bodrum’da meydana gelen 3.9 şiddetindeki deprem bölgedekiler tarafından hissedilirken deprem bölgesinde kısa süreli panik yarattı.


14 Mart 2020 Cumartesi günü saat 00:57’de meydana gelen deprem sonrası 2.2 ve 2.9 şiddetinde iki hafif sarsıntı daha yaşandı.


BODRUM'DA KORKUTAN DEPREM


OSMANİYE'DE DEPREM!


Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden alınan bilgiye göre, saat 12.47'de Osmaniye'nin Sumbas  ilçesinde 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kısa süreli paniğe neden olan depremin, yerin 5 kilometre derinliğinde meydana geldiği belirtildi. Sarsıntı, Sumbas'nın yanı sıra il merkezi ile çevre ilçelerden de hissedildi.


AFAD SON DEPREMLER SAYFASI


14 Mart 2020 tarihli Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından paylaşılan depremlerin listesi şöyle.

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ 14 MART 2020


Kandilli Rasathanesi tarafından paylaşılan güncel deprem listesi ise şöyle…


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS