Son Dakika

SON DAKİKA: SU BASKININA DİKKAT! Yarınki hava durumu! Yarın hava nasıl 25 Eylül 2020? Hava durumu İstanbul Edirne Ankara İzmir il il hava durumu

A A

24.09.2020 - 18:49 Son Güncelleme:

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yarının hava durumuyla ilgili açıklama yapıldı. Birçok insan 25 Eylül 2020 hava durumunu merak ediyor. Cuma günü sonbahara giriş yapanlar havanın yağışlı olması durumunda şemsiye ile evlerinden çıkmak istiyor. Peki ama İstanbul Ankara İzmir Edirne Kırıkkale hava nasıl? İşte Bilecik Muğla Uşak Kütahya Afyonkarahisar Eskişehir Bolu Karabük Kastamonu Çankırı ve Çorum il il hava durumu!

SON DAKİKA: SU BASKININA DİKKAT! Yarınki hava durumu! Yarın hava nasıl 25 Eylül 2020? Hava durumu İstanbul Edirne Ankara İzmir il il hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıya göre, ülkenin kuzey ve iç kesimleri parçalı ve yer yer çok bulutlu olacak. Karadeniz ve Ankara'da yağış olacak. Peki ama yarın ki hava durumu nasıl?  

Yarınki hava durumu 25 Eylül 2020!

CNN Türk Hava Durumu Sunucu Bünyamin Sürmeli, ''Haftanın son çalışma gününde Güney Ege ve Akdeniz’de sağanak yağışlar bekleniyor. Doğu Akdeniz’de yağışlar aşırı şekilde, su baskınlarına dikkat. Yağış Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu’nun kuzeyinde de kendini gösterecek. Gümüşhane-Bayburt çevreleri ile Kars-Erzurum-Ardahan dolaylarındaki bu yağış cumartesi de aralıklarla sürecek. Sıcaklıklar hafta sonunda yükseliyor. Kuzey Afrika üzerinden gelen sıcak hava dalgası Marmara’da birçok noktada sıcaklıkları 31-32-33 derecelere tırmandıracak. Kıyılarımızda sert bir rüzgar yok. Rüzgarlarımız orta kuvvet ve altında.'' cümlelerini aktardı. 
 
https://www.cnnturk.com/video/hava-durumu/bunyamin-surmeli/hava-durumu-25-09-2020