Talihli il açıklandı! İşte Süper Loto 25 Ocak sonuçları ve kazanan il...

Talihli il açıklandı! İşte Süper Loto 25 Ocak sonuçları ve kazanan il...

Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi'nin çekiliş salonunda düzenlenen canlı yayınınn ardından duyuruldu. Sabah saatlerinden itibaren şans oyunları bayilerinin önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar sonuçların açıklanacağı “mpi.gov.tr” adresine yöneldi. Peki, bu hafta sonuçlar neler oldu ve hangi şanslı numaralar belirlendi?

Süper Loto sonucu dev ikramiyenin Erzincan'ın Merkez İlçesi'nde oynanan bir bilete isabet ettiğini duyurdu. 25 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirilen çekilişte MPİ yetkililerinin yanı sıra noter görevlileri de hazır bulundu. İşte 40 milyonu aşan dev ikramiye tutarının verildiği şans oyunu ile ilgili tüm detaylar ve sonuçlar…

MİLLİ PİYANGO SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUCU: 5, 12, 15, 17, 20, 40 

Her Perşembe saat 21:15’te çekilişi gerçekleştirilen şans oyununa ikramiye tutarının büyüklüğü nedeniyle bu hafta yoğun ilgi gösterildi. 40 milyonu aşan ikramiye tutarının sahibi olmak için yarışan şans oyunu meraklıları MPİ’den yapılacak açıklamayı beklemeye başladı. 11 haftadır 6 bilenin çıkmadığı loto türünde önceki haftadan devreden ikramiye tutarı 34 milyon TL olarak açıklanmıştı.

25 OCAK 2018 ÇEKİLİŞİNDE KİMLER İKRAMİYE ALABİLECEK?

Büyük ikramiye hayali gerçekleşmeyen şans oyunu meraklılarının tesellisi daha düşük olan diğer ikramiye tutarları olacak. Buna göre küre içerisine bırakılan 54 rakam içerisinden 3,4,5 ve 6 rakamı doğru tahmin edenler ikramiye almaya hak kazanıyorlar. Aynı bilet içerisinden ikramiye sahibi olunabilmesi için kolonların en az birinde 3 veya daha fazla rakamın bulunması gerekiyor. Tespit edilen şanslı numaraların bulunduğu sayısal farklı kolonlarda yer alırsa ikramiye ödemesi yapılamıyor.

SONUCU KİMLER TESPİT EDİYOR?

Milli Piyango İdaresi yetkililerinin ve noter görevlilerinin birlikte gerçekleştirdikleri çekiliş Perşembe günleri kuruma ait Ankara’daki binada gerçekleştiriliyor. MPİ’nin resmi internet adresi içerisinde yer alan link içerisinden canlı olarak takip edilebilen çekiliş saat 21:15’te gerçekleştiriliyor. Resmi olmayan sonuçların 21:20 civarında öğrenildiği şans oyununda kazanan il ve ilçenin duyurulması ise 21:30’u buluyor.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS