hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Sümeyye Erdoğan'ın nikah şahidi Davutoğlu olacak

  Sümeyye Erdoğanın nikah şahidi Davutoğlu olacak
  expand

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ile iş adamı Özdemir Bayraktar’ın oğlu Selçuk Bayraktar’ın 14 Mayıs’ta Küçükçekmece’deki Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde kıyılacak nikahına 6 bin kişinin davet edildi. Nikahın şahitleri arasında Başbakan Ahmet Davutoğlu da olacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hürriyet'ten Toygun Atilla'nın haberine göre, Sümeyye Erdoğan ile işadamı Özdemir Bayraktar’ın nikah şahitleri arasında Ahmet Davutoğlu da var.

  Davetiyeleri ortaya çıkmıştı

  Sade nikah davetiyesinde, Sümeyye Erdoğan ile Selçuk Bayraktar’ın isimlerinin baş harfi ‘S’, iki sarmaşık dalıyla oluşturulmuş. Davetiyede, çiçek ve çelenk göndermek isteyenlerin bunun yerine, TSK Mehmetçik Vakfı, TSK Dayanışma Vakfı ve Türk Polis Teşkilatı Güçlendirme Vakfı’na bağış yapmaları isteniyor.

  Nikâh töreninde Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar’la ilgili bir barkovizon gösterisi gerçekleştirilecek. Mini bir belgesel şeklinde hazırlanan barkovizyon gösterisinde gelin ve damadın çocukluklarından bugüne kadar olan fotoğrafları, yakın arkadaşlarının ve aile bireylerinin kendileri hakkındaki görüşleri yer alacak.

  Sümeyye Erdoğan'ın nikahı için son hazırlıklar

  İşte Sümeyye Erdoğan'ın düğün davetiyesi

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bu arada önceki gün Ankara’ya giden Selçuk Bayraktar’ın, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda kendisini VİP salonundan uçağa binmek için yönlendiren korumalarına çıkıştığı ve normal yolcu salonundan uçağa bindiği öğrenildi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow