hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Süper Loto sonuçları 10 Ocak 2019: Milli Piyango'dan devir açıklaması

  Süper Loto sonuçları 10 Ocak 2019: Milli Piyangodan devir açıklaması
  expand

  Milli Piyango İdaresi (MPİ) Süper Loto sonuçları, 10 Ocak 2019 tarihinde açıklandığını duyurdu. Süper Loto'da beşinci devir gerçekleşirken, devredilen ikramiye tutarı 7 milyon 993 bin 986 lira 82 kuruş olarak duyuruldu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Süper Loto çekilişi, 10 Ocak 2019 tarihinde saat 21:15’de başladı. Ankara, Balgat’ta çekiliş binasında yapılan şans oyunu, beşinci kez devretti. Milli Piyango sorgulama sayfasında, devredilen ikramiye tutarı ve diğer ikramiye bilgileri yer alıyor.

  Milli Piyango çekiliş sonuçları

  10 Ocak 2019 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleşti. Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan çekilişte çıkan altı şanslı numara: 03 10 39 44 46 49

  Milli Piyango sorgulama

  Çekiliş sonrası Milli Piyango İdaresi, Süper Loto sorgulama sayfasında ikramiye verilerini açıkladı. Şans oyunun beşinci kez devrettiğini duyurdu. Sorgulama sayfasına gitmek için tıklayınız

  Süper Loto'ya dair bilinmesi gerekenler

  İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

  Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

  İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

  Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

  Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

  Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

  (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
  (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
  (6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow