Süper Loto sonuçları 22 Kasım 2018 | Milli Piyango Süper Loto çekiliş sorgulama

Süper Loto sonuçları 22 Kasım 2018 | Milli Piyango Süper Loto çekiliş sorgulama

Milli Piyango İdaresi (MPİ) Süper Loto sonuçları, 22 Kasım 2018 tarihinde saat 21:15'de çekildi; Süper Loto'da birinci devir gerçekleşti.

Süper Loto çekiliş sonuçları, Milli Piyango İdaresi tarafından 22 Kasım'da gerçekleşti, bir milyon 631 bin lira devretti. Hangi numaralar çıktı, ikramiye verileri nasıl?

Milli Piyango çekiliş sonuçları 22 Kasım 2018

Milli Piyango çekiliş sonuçları içerisinde 22 Kasım'da Ankara-Balgat'ta çekilen şans oyununda hangi numaralar çıktı? İşte şans oyununda çıkan numaralar: 01 04 24 39 47 51

Büyük ikramiye verileri

6 bilen çıkmadı, devreden ikramiye tutarı bir milyon 631 bin 786 lira 24 kuruş. Beş bilen 40 kişi, 12 bin 692 lira 5 kuruş, 4 bilen bin 529 kişi, 215 lira 30 kuruş, 3 bilen 55 bin 753 kişi, 16 lira 90 kuruş kazandı.

Süper Loto oyununa dair bilinmesi gerekenler

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri, (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden, (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden, (6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS