TOKİ İstanbul Arnavutköy 2+1 ve 3+1 kura sonuçları isim listesi yayınlandı

TOKİ İstanbul Arnavutköy 2+1 ve 3+1 kura sonuçları isim listesi yayınlandı

TOKİ İstanbul Arnavutköy 2+1 ve 3+1 kura sonuçları isim listesi yayınlandı

TOKİ Arnavutköy kura sonuçları ile hak sahibi olacak kişiler belirlendi. Kura sonuçları sonrasında yayınlanan isim listesi içerisinde 2+1 ve 3+1 konutların sahipleri duyuruldu. Peki, TOKİ İstanbul Arnavutköy kura sonuçları nereden öğrenilecek?

TOKİ kura çekilişleri il il ve proje proje olarak gerçekleştiriliyor. Son olarak 19 Mart 2020 Perşembe günü gerçekleştirilen İstanbul Arnavutköy projesi kapsamında 2+1 ve 3+1 konutların hak sahipleri belirlendi. Kurada adı çıkmayan adayların başvuru ücretleri ise önümüzdeki günlerde ödenecek.

TOKİ ARNAVUTKÖY KURA SONUÇLARI NEREDE?

Çekilişin tamamlanmasıyla birlikte sonuçlar Toplu Konut İdaresi’nin resmi internet adresi üzerinden 2+1 ve 3+1 konutlar için ayrı ayrı olarak paylaşıldı.

ARNAVUTKÖY 2+1 KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

ARNAVUTKÖY 3+1 KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

PARA İADESİ NE ZAMAN YAPILACAK?

TOKİ'nin inşa ettiği konutlar için, noter huzurunda yapılan kura çekimi sonucunda hak sahibi olamayan kişilere başvuru bedelleri iade ediliyor.

Kurada, asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, kura çekiliş tarihinden itibaren 2 (iki) iş günü sonrasında T.Halk Bankası A.Ş. yetkili Şube’lerinden geri alabilecek.

Ücretler, dekontlar ve kimlik belgeleri ile başvuruda bulunulması halinde geri ödenecek.