Türkiye'de hangi yollar kapalı? | 26 Ağustos 2016

Türkiye'de hangi yollar kapalı? | 26 Ağustos 2016

Karayolları Genel Müdürlüğü, Türkiye genelinde trafiğe kapanan yollar üzerine yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamaya göre, üstyapı onarım ve yenileme çalışmalarından ötürü, Ankara-İstanbul, Çiçekdağı-Kırşehir, Göktepe-Ermenek yolları çalışmalardan ötürü trafiğe kapanacak. Alternatif yollar haberimizde...

Karayollarının üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayolları Genel Müdürlüğü yol durumu bültenine göre, Anadolu Otoyolunun Bolu Doğu Kavşağı kesiminde aydınlatma direklerinin değişim çalışmaları nedeniyle Ankara-İstanbul Otoyol çıkışı 29 Ağustos'a kadar,


İstanbul-Ankara istikameti otoyol çıkışı 30-31 Ağustos, D-100 yolunun Otoyola giriş kolu (D-100'den Ankara ve İstanbul'a giden kollar) 1-3 Eylül tarihlerinde trafiğe kapatılacak. Sürücülerin kapatma yapılan kavşağın alternatifi olarak Bolu Batı ve Yeniçağa Kavşaklarını kullanmaları gerekiyor.


Çiçekdağı-Kırşehir yolunun 17-20'nci kilometrelerinde menfez yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan iki yönlü olarak sağlanıyor.


Göktepe-Ermenek yolunun 28-35'inci kilometrelerinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle hafta içi her gün 09.30-11.30 ve 14.00-15.30 saatlerinde yol trafiğe kapatılacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS